کلانی: درون مورد حضور مهدوی‌کیا چیزی نشنیدم/ کرانچار نقاط ضعف زیادی داشت

حسین کلانی درون گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درون  مورد وضعیت پرسپولیس و ملاقات این تیم مقابل الاهلی عربستان،‌گفت: من با توجه به اینکه خیلی به مسائل فنی ورود نمی‌کنم نمی‌توانم خیلی علمی صحبت کنم ولی می‌دانم که پرسپولیس موفق می شود.

وی درون مورد اینکه آیا شرایط را مثبت ارزیابی می‌کند، عنوان کرد: صد درون صد تیم موفق می شود. بازیکنان پرسپولیس شرایط خوبی دارند و همبستگی خوبی میان اعضای تیم وجود دارد. بازیکنان خودشان را درون زمین فدا می‌کنند. این گیم هم موضوع ملی هست و قطعا بیش از حد توقع ما توانشان را به کار می‌گیرند. 

پیشکسوت پرسپولیس درون مورد اینکه آیا اختلاف ۵ امتیازی با حریفان را نقطه اطمینان می‌داند، تصریح کرد: فاصله ۵ امتیاز با دو باخت و دو پیروزی حریفان جبران می‌شود. درون فوتبال این فاصله امنیت کامل ندارد ولی پرسپولیس قاطع کارش را دنبال می‌کند. بازیکنان ما انگیزه زیادی دارند و خیلی راحت می‌توانند نتیجه مثبت را بگیرند. ما بیرون گود هستیم و نمی‌توانیم خیلی درون مورد مسائل فنی صحبت کنیم. ولی از دور که نگاه می‌کنیم همبستگی خوبی درون تیم وجود دارد. با این شرایط که درون تیم می‌بینم قاطعانه می‌گویم پرسپولیس موفق می‌شود. به نظر من کسب تساوی هم درون مقابل الاهلی درون خارج از خانه نتیجه خوبی هست.

کلانی درون مورد مطرح شدن نام مهدی مهدوی‌کیا درون مورد جانشینی زلاتکو کرانچار، عنوان کرد: من درون این مورد چیزی نشنیدم چون درون این مدت وقت مسافرت بودم و با دوستان حاضر درون کمیته فنی ارتباط نداشتم.

وی افزود: مهدوی‌کیا یکی از اسطوره‌های فوتبال ایران هست. وی خیلی خوب کارش را شروع کرده و از پایه با کار مطالعاتی پیش رفته هست. وی مربی به روز و مسلط به زبان هست. وی می‌تواند جزو گزینه‌های بسیار خوب باشد. به مربی ایرانی اعتقاد دارد. درصورتیکه مربی ایرانی از لحاظ دانش فوتبال مقابل رقیب خارجی پائین‌تر هم باشد ولی به نظر من حضورش می‌تواند نسبت بسیار موثرتر باشد.

عضو کمیته فنی فدراسیون درون مورد اینکه آیا تغییر درون کادرفنی تیم امید را موثر می‌داند، گفت: بله صد درون صد همینطور هست. نتایج کرانچار آنطور نبود که ما توقع داشته باشیم. وی مربی خوب و شایسته‌ای هست ولی ازبرای حضور درون تیم المپیک ایران نقاط ضعف زیادی داشت. همین نقاط ضعف درون زمینه فنی نسبت به تیم امید سبب ایجاد نارضایتی شد. درصورتیکه تیم ما چاشنی شانس را نداشت با این همه بازیکنان مثبت و شایسته ممکن بود حذف شود.

انتهای پیام/

گزینه‌های نهایی پدیده جوان فصل جزیره/رشفورد کاندیدای اصلی+کلیپ

به گفته خبرگزاری فارس، ۶ گزینه نهایی انتخاب بازیکن جوان فصل و پدیده سال فوتبال جزیره انتخاب شد.

مارکوس رشفورد از منچستر، آرنولد از لیورپول، بروکس از منچستر، ریسه از وستهام، برناردو سیلوا و استرلینگ از من‌سیتی درون میان گزینه های نهایی هستند.

کلیپ اتحادیه فوبتال انگلیس را درون همین رابطه مشاهده می‌کنید

 

 

انتهای پیام/ک

دونده قهرمان المپیک و جهان ۴ سال محروم شد

به گفته خبرگزاری فارس، تست دوپینگ اسبل کیپروپ قهرمانی کنیایی درون دوی ۱۵۰۰ متر المپیک پکن درون نوامبر ۲۰۱۷ مثبت و این ورزشکار به مدت وقت ۴ سال محروم شد. این ورزشکار درون ۳ دوره مسابقات جهان، عنوان قهرمانی دارد. نمونه تست دوپینگ کیپروپ خارج از مسابقه مثبت شده هست

این ورزشکار دوپینگ خود را تا ماه می سال گذشته تکذیب کرد و مدعی بود که درون نمونه وی دستکاری شده هست.

کیپروپ درون المپیک ۲۰۰۸ پکن دوم شد ولی پس از مثبت شدن تست دوپینگ نفر اول، به مدال طلا دست پیدا کرد. از سال ۲۰۰۴ تاکنون تست دوپینگ ۱۳۸ ورزشکار کنیایی مثبت شده هست. این کشور درون سال ۲۰۱۶ درون لیست کشورهای تحت نظارت قرار داشت.

انتهای پیام/ک

محمدپور موفق به شکست قزاقستان نشد

به گفته خبرنگار اعزامی فارس از تایلند، مسابقات بوکس قهرمانی آسیا درون حالی از سی ام فروردین ماه درون شهر بانکوک شروع شده هست که تیم ملی بوکس کشورمان با ۹ ورزشکار و سه مربی به سرپرستی همایون اردلان درون این رقابت ها حضور دارند. اکبر احدی به عنوان سرمربی، علی مظاهری و افشین نادری مربیان تیم ملی بزرگسالان درون این مسابقات هستند‌.

درون این دوره از مسابقات  ۱۹۹ بوکسور درون قسمت مردان و ١١۴ بوکسور درون قسمت بانوان از ۳۴ کشور حضور خواهند داشت. تیم ملی مردان کشورمان به ٩ بوکسور درون این مسابقات حضور خواهد داشت ولی درون قسمت بانوان نماینده ای نداریم.

امروز (شنبه) درون دومین روز از مسابقات درون وزن ۵۶ کیلوگرم سجاد محمدپور درون نخستین مبارزه به مصاف نماینده قزاقستان رفت، درون راند اپل این ملاقات محمودپور برنده این ملاقات بود ولی درون آخر داوران نماینده قزاقستان را برنده عنوان کردند. درون این وزن ۲۴ بوکسور شرکت کرده اند.

درون وزن ۶۴ کیلوگرم امیر مسلم مقصودی دور اول باید با نماینده کشور سریلانکا مبارزه کند. درون این وزن ۲۲ بوکسور حضور دارند.

درون وزن ۷۵ کیلوگرم شاهین موسوی دور اول باید با نماینده کشور تایلند مبارزه کند. درون این وزن ۱۹ بوکسور حضور دارنذ.

همچنین درون نخستین روز از مسابقات امید احمدی‌صفا نماینده وزن ۴۹کیلوگرم کشورمان مقابل حریفی از فیلیپین شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت.

ایمان رمضان پور نماینده وزن ۹۱+کیلوگرم درون نخستین مبارزه خود به مصاف بوکسور هندی رفت ولی درون آخر گیم را واگذار کرد.

پوریا امیری  درون وزن ۹۱ کیلوگرم به مصاف نماینده قزاقستان و با شکست درون این مبارزه از ادامه مسابقات کنار رفت.

انتهای پیام/س

آخر انتخابات اتحادیه دوومیدانی آسیا/کیهانی نایب رییس اول آسیای میانه شد

به گفته خبرگزاری فارس، بیست و سومین کنگره انتخاباتی اتحادیه دوومیدانی آسیا امروز (شنبه) ۳۱ فروردین ماه درون دوحه قطر برگزار و درون آخر نیز کابینه تازه به مدت وقت ۴ سال انتخاب شدند.

دهلان الحمد با ۳۰ رأی به عنوان رییس کنفدراسیون دو و میدانی آسیا درون سمت خود ابقا شد و مجید کیهانی نیز که ازبرای حضور درون هیأت اجرایی کاندید شده بود، پس از آخر انتخابات ازبرای فدراسیون آسیایی میانه نیز با کسب ۷ رأی به عنوان نایب رییس اول این ناحیه برگزیده شد.

دلشاد نظراف از تاجیکستان با ۷ رأی رییس فدراسیون آسیای میانه شد و کانات آمان کولوف (وزیر ورزش کشور قرقیزستان) نیز با ۷ رأی به عنوان نایب رییس دوم فدراسیون آسیای میانه برگزیده شد.

انتهای پیام/س

پیروزی مقصودی مقابل نماینده سریلانکا/ موسوی به مصاف تایلند می رود

به گفته خبرنگار اعزامی فارس از تایلند، مسابقات بوکس قهرمانی آسیا درون حالی از سی ام فروردین ماه درون شهر بانکوک شروع شده هست که تیم ملی بوکس کشورمان با ۹ ورزشکار و سه مربی به سرپرستی همایون اردلان درون این رقابت ها حضور دارند.
اکبر احدی به عنوان سرمربی، علی مظاهری و افشین نادری مربیان تیم ملی بزرگسالان درون این مسابقات هستند‌.

درون این دوره از مسابقات ۱۹۹ بوکسور درون قسمت مردان و ١١۴ بوکسور درون قسمت بانوان از ۳۴ کشور حضور خواهند داشت. تیم ملی مردان کشورمان به ٩ بوکسور درون این مسابقات حضور خواهد داشت ولی درون قسمت بانوان نماینده ای نداریم.

امروز (شنبه) درون دومین روز از مسابقات درون وزن ۶۴ کیلوگرم امیر مسلم مقصودی دور اول باید با نماینده کشور سریلانکا مبارزه کرد و موفق به شکست این بوکسور شد. درون این وزن ۲۲ بوکسور حضور دارند.

پیش از این امروز درون وزن ۵۶ کیلوگرم سجاد محمدپور درون نخستین مبارزه به مصاف نماینده قزاقستان رفت، درون راند اول این ملاقات محمودپور برنده این ملاقات بود ولی درون آخر داوران نماینده قزاقستان را برنده عنوان کردند. درون این ملاقات ۲۴ بوکسور شرکت کرده اند.

درون وزن ۷۵ کیلوگرم شاهین موسوی دور اول باید با نماینده کشور تایلند مبارزه کند. درون این وزن ۱۹ بوکسور حضور دارند.

ضمن اینکه درون نخستین روز از مسابقات امید احمدی‌صفا نماینده وزن ۴۹کیلوگرم کشورمان مقابل حریفی از فیلیپین شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت.

ایمان رمضان پور نماینده وزن ۹۱+کیلوگرم درون نخستین مبارزه خود به مصاف بوکسور هندی رفت ولی درون آخر گیم را واگذار کرد.

پوریا امیری درون وزن ۹۱ کیلوگرم به مصاف نماینده قزاقستان و با شکست درون این مبارزه از ادامه مسابقات کنار رفت.

انتهای پیام/ک

سومین برد متوالی والیبال شهرداری ورامین درون جام باشگاه‌های آسیا

به گفته خبرگزاری فارس، شهرداری ورامین و پورتس سریلانکا آخرین ملاقات خود درون مرحله گروهی جام باشگاه‌های آسیا را درون شرایطی برگزار کردند که تا پیش از ملاقات ظهر شنبه، هر دو تیم با دو برد شروع خوبی درون مسابقات داشتند و برنده این مسابقه، به صدرنشینی گروه می‌رسید. قضاوت این ملاقات را که درون سالن دانشگاه چین تایپه برگزار می‌شد، تیم داوری از کشورهای تایلند و اندونزی بر عهده داشتند.

تیم محمدی‌راد با ترکیب مهرداد بابایی، پرویز پزشکی، بهنام ابراهیمی، محمد رضی، علی جلالی، آرش تقوی و امین رضوی این ملاقات را شروع کرد و از ابتدای ست اول نشان داد که درون پی کسب سومین برد متوالی هست و توانست ست اول را با اختلاف قابل قبول ۲۵ بر ۱۷ به آخر برساند.

نماینده ایران درون ست دوم نیز برتر از حریف خود بود و خیلی سریع فاصله امتیازی مطمئنی را ایجاد کرد و درون آخر توانست با حفظ این فاصله امتیازی، درون شرایطی به امتیاز ۲۵ برسد که حریف خود ۲۱ امتیاز کسب کرده بود. نماینده سریلانکا، درون این ست تلاش کرد تا با زدن سرویس‌های با ریسک بالا، مسیر مسابقه را به نفع خود تغییر دهد ولی دریافت‌های خوب بازیکنان شهرداری ورامین مانع از این شد که این تیم برنامه خود را اجرایی کند.

ست سوم ولی از دو ست قبلی متفاوت بود. هر دو تیم درون این ست شروع خوبی داشتند و فاصله امتیازات بسیار کم بود و شهرداری ورامین نتوانست مانند دو ست قبلی از حریف خود فاصله بگیرد. این مسیر تا رسیدن دو تیم به امتیاز ۱۰ ادامه داشت و مجددا باز هم شاگردان محمدی‌راد موفق شدند با تکیه بر تجربه و توانایی خود، فاصله را زیاد کنند و درون آخر با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی رسیدند تا با ۳ برد متوالی، شروع قدرتمندانه‌ای درون مرحله گروهی داشته باشند.

انتهای پیام/

وقت جراحی اسماعیلی معلوم شد

به گفته خبرگزاری فارس، دکتر امین نوروزی درون گفت‌وگو با سایت باشگاه استقلال، درمورد مصدومیت فرشید اسماعیلی گفت: پس از جلسه ای که با آقای شفر درمورد فرشید اسماعیلی داشتیم و با توجه به صحبت های خود بازیکن، قرار شد این بازیکن عمل کند و به زودی برایش وقت عمل انتخاب می شود. این عمل درون دو سه روز پیش روی انجام می شود. امیدواریم عمل به خوبی انجام شود و وی به مدت وقت دو ماه از میادین دور خواهد بود. 

تیم فوتبال استقلال فردا راهی امارات می شود تا روز سه شنبه آینده به مصاف الهلال عربستان برود.

انتهای پیام/

آژاکس به چه دلیل سفرش را لغو کرد؟

به گفته خبرگزاری فارس، آژاکسی‌ها به موفقیت کامل تیم خود درون فصل جاری، ایمان دارند. به همین قصد آنها برنامه مسافرت خود را به هنککنگ لغو کردند.

درون این ارتباط روزنامه دتلگراف خبر داد که آژاکس قرار بود پس از اتمام گیم‌های فصل جاری ازبرای مدتی کوتاه راهی مسافرت کشور شرق آسیا شده و پس از بازگشت تعطیلات تابستانی را شروع کند.

ولی از آنجایی که اکنون تیم شگفتی‌سازش به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مسیر یافته، دنبال رسیدن به ایستگاه پایانی مسابقات قهرمانی قاره سبز هست.

نشریه هلندی افزود تیم آمستردامی به این خاطر برنامه‌ سفرش را به هنککنگ لغو کرد که تمام اعضای باشگاه باور دارند تیم آنها، به گیم نهایی لیگ قهرمانان خواهد رسید…پس باید با بالاترین تمرکز وارد مصاف آخر شوند.

فینال لیگ قهرمانان اروپا درون تاریخ ۱۱ خرداد درون مادرید انجام می‌شود.

انتهای پیام/ا