گزینه‌های نهایی پدیده جوان فصل جزیره/رشفورد کاندیدای اصلی+کلیپ

به گفته خبرگزاری فارس، ۶ گزینه نهایی انتخاب بازیکن جوان فصل و پدیده سال فوتبال جزیره انتخاب شد.

مارکوس رشفورد از منچستر، آرنولد از لیورپول، بروکس از منچستر، ریسه از وستهام، برناردو سیلوا و استرلینگ از من‌سیتی درون میان گزینه های نهایی هستند.

کلیپ اتحادیه فوبتال انگلیس را درون همین رابطه مشاهده می‌کنید

 

 

انتهای پیام/ک

دونده قهرمان المپیک و جهان ۴ سال محروم شد

به گفته خبرگزاری فارس، تست دوپینگ اسبل کیپروپ قهرمانی کنیایی درون دوی ۱۵۰۰ متر المپیک پکن درون نوامبر ۲۰۱۷ مثبت و این ورزشکار به مدت وقت ۴ سال محروم شد. این ورزشکار درون ۳ دوره مسابقات جهان، عنوان قهرمانی دارد. نمونه تست دوپینگ کیپروپ خارج از مسابقه مثبت شده هست

این ورزشکار دوپینگ خود را تا ماه می سال گذشته تکذیب کرد و مدعی بود که درون نمونه وی دستکاری شده هست.

کیپروپ درون المپیک ۲۰۰۸ پکن دوم شد ولی پس از مثبت شدن تست دوپینگ نفر اول، به مدال طلا دست پیدا کرد. از سال ۲۰۰۴ تاکنون تست دوپینگ ۱۳۸ ورزشکار کنیایی مثبت شده هست. این کشور درون سال ۲۰۱۶ درون لیست کشورهای تحت نظارت قرار داشت.

انتهای پیام/ک

محمدپور موفق به شکست قزاقستان نشد

به گفته خبرنگار اعزامی فارس از تایلند، مسابقات بوکس قهرمانی آسیا درون حالی از سی ام فروردین ماه درون شهر بانکوک شروع شده هست که تیم ملی بوکس کشورمان با ۹ ورزشکار و سه مربی به سرپرستی همایون اردلان درون این رقابت ها حضور دارند. اکبر احدی به عنوان سرمربی، علی مظاهری و افشین نادری مربیان تیم ملی بزرگسالان درون این مسابقات هستند‌.

درون این دوره از مسابقات  ۱۹۹ بوکسور درون قسمت مردان و ١١۴ بوکسور درون قسمت بانوان از ۳۴ کشور حضور خواهند داشت. تیم ملی مردان کشورمان به ٩ بوکسور درون این مسابقات حضور خواهد داشت ولی درون قسمت بانوان نماینده ای نداریم.

امروز (شنبه) درون دومین روز از مسابقات درون وزن ۵۶ کیلوگرم سجاد محمدپور درون نخستین مبارزه به مصاف نماینده قزاقستان رفت، درون راند اپل این ملاقات محمودپور برنده این ملاقات بود ولی درون آخر داوران نماینده قزاقستان را برنده عنوان کردند. درون این وزن ۲۴ بوکسور شرکت کرده اند.

درون وزن ۶۴ کیلوگرم امیر مسلم مقصودی دور اول باید با نماینده کشور سریلانکا مبارزه کند. درون این وزن ۲۲ بوکسور حضور دارند.

درون وزن ۷۵ کیلوگرم شاهین موسوی دور اول باید با نماینده کشور تایلند مبارزه کند. درون این وزن ۱۹ بوکسور حضور دارنذ.

همچنین درون نخستین روز از مسابقات امید احمدی‌صفا نماینده وزن ۴۹کیلوگرم کشورمان مقابل حریفی از فیلیپین شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت.

ایمان رمضان پور نماینده وزن ۹۱+کیلوگرم درون نخستین مبارزه خود به مصاف بوکسور هندی رفت ولی درون آخر گیم را واگذار کرد.

پوریا امیری  درون وزن ۹۱ کیلوگرم به مصاف نماینده قزاقستان و با شکست درون این مبارزه از ادامه مسابقات کنار رفت.

انتهای پیام/س

آخر انتخابات اتحادیه دوومیدانی آسیا/کیهانی نایب رییس اول آسیای میانه شد

به گفته خبرگزاری فارس، بیست و سومین کنگره انتخاباتی اتحادیه دوومیدانی آسیا امروز (شنبه) ۳۱ فروردین ماه درون دوحه قطر برگزار و درون آخر نیز کابینه تازه به مدت وقت ۴ سال انتخاب شدند.

دهلان الحمد با ۳۰ رأی به عنوان رییس کنفدراسیون دو و میدانی آسیا درون سمت خود ابقا شد و مجید کیهانی نیز که ازبرای حضور درون هیأت اجرایی کاندید شده بود، پس از آخر انتخابات ازبرای فدراسیون آسیایی میانه نیز با کسب ۷ رأی به عنوان نایب رییس اول این ناحیه برگزیده شد.

دلشاد نظراف از تاجیکستان با ۷ رأی رییس فدراسیون آسیای میانه شد و کانات آمان کولوف (وزیر ورزش کشور قرقیزستان) نیز با ۷ رأی به عنوان نایب رییس دوم فدراسیون آسیای میانه برگزیده شد.

انتهای پیام/س

پیروزی مقصودی مقابل نماینده سریلانکا/ موسوی به مصاف تایلند می رود

به گفته خبرنگار اعزامی فارس از تایلند، مسابقات بوکس قهرمانی آسیا درون حالی از سی ام فروردین ماه درون شهر بانکوک شروع شده هست که تیم ملی بوکس کشورمان با ۹ ورزشکار و سه مربی به سرپرستی همایون اردلان درون این رقابت ها حضور دارند.
اکبر احدی به عنوان سرمربی، علی مظاهری و افشین نادری مربیان تیم ملی بزرگسالان درون این مسابقات هستند‌.

درون این دوره از مسابقات ۱۹۹ بوکسور درون قسمت مردان و ١١۴ بوکسور درون قسمت بانوان از ۳۴ کشور حضور خواهند داشت. تیم ملی مردان کشورمان به ٩ بوکسور درون این مسابقات حضور خواهد داشت ولی درون قسمت بانوان نماینده ای نداریم.

امروز (شنبه) درون دومین روز از مسابقات درون وزن ۶۴ کیلوگرم امیر مسلم مقصودی دور اول باید با نماینده کشور سریلانکا مبارزه کرد و موفق به شکست این بوکسور شد. درون این وزن ۲۲ بوکسور حضور دارند.

پیش از این امروز درون وزن ۵۶ کیلوگرم سجاد محمدپور درون نخستین مبارزه به مصاف نماینده قزاقستان رفت، درون راند اول این ملاقات محمودپور برنده این ملاقات بود ولی درون آخر داوران نماینده قزاقستان را برنده عنوان کردند. درون این ملاقات ۲۴ بوکسور شرکت کرده اند.

درون وزن ۷۵ کیلوگرم شاهین موسوی دور اول باید با نماینده کشور تایلند مبارزه کند. درون این وزن ۱۹ بوکسور حضور دارند.

ضمن اینکه درون نخستین روز از مسابقات امید احمدی‌صفا نماینده وزن ۴۹کیلوگرم کشورمان مقابل حریفی از فیلیپین شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت.

ایمان رمضان پور نماینده وزن ۹۱+کیلوگرم درون نخستین مبارزه خود به مصاف بوکسور هندی رفت ولی درون آخر گیم را واگذار کرد.

پوریا امیری درون وزن ۹۱ کیلوگرم به مصاف نماینده قزاقستان و با شکست درون این مبارزه از ادامه مسابقات کنار رفت.

انتهای پیام/ک

سومین برد متوالی والیبال شهرداری ورامین درون جام باشگاه‌های آسیا

به گفته خبرگزاری فارس، شهرداری ورامین و پورتس سریلانکا آخرین ملاقات خود درون مرحله گروهی جام باشگاه‌های آسیا را درون شرایطی برگزار کردند که تا پیش از ملاقات ظهر شنبه، هر دو تیم با دو برد شروع خوبی درون مسابقات داشتند و برنده این مسابقه، به صدرنشینی گروه می‌رسید. قضاوت این ملاقات را که درون سالن دانشگاه چین تایپه برگزار می‌شد، تیم داوری از کشورهای تایلند و اندونزی بر عهده داشتند.

تیم محمدی‌راد با ترکیب مهرداد بابایی، پرویز پزشکی، بهنام ابراهیمی، محمد رضی، علی جلالی، آرش تقوی و امین رضوی این ملاقات را شروع کرد و از ابتدای ست اول نشان داد که درون پی کسب سومین برد متوالی هست و توانست ست اول را با اختلاف قابل قبول ۲۵ بر ۱۷ به آخر برساند.

نماینده ایران درون ست دوم نیز برتر از حریف خود بود و خیلی سریع فاصله امتیازی مطمئنی را ایجاد کرد و درون آخر توانست با حفظ این فاصله امتیازی، درون شرایطی به امتیاز ۲۵ برسد که حریف خود ۲۱ امتیاز کسب کرده بود. نماینده سریلانکا، درون این ست تلاش کرد تا با زدن سرویس‌های با ریسک بالا، مسیر مسابقه را به نفع خود تغییر دهد ولی دریافت‌های خوب بازیکنان شهرداری ورامین مانع از این شد که این تیم برنامه خود را اجرایی کند.

ست سوم ولی از دو ست قبلی متفاوت بود. هر دو تیم درون این ست شروع خوبی داشتند و فاصله امتیازات بسیار کم بود و شهرداری ورامین نتوانست مانند دو ست قبلی از حریف خود فاصله بگیرد. این مسیر تا رسیدن دو تیم به امتیاز ۱۰ ادامه داشت و مجددا باز هم شاگردان محمدی‌راد موفق شدند با تکیه بر تجربه و توانایی خود، فاصله را زیاد کنند و درون آخر با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی رسیدند تا با ۳ برد متوالی، شروع قدرتمندانه‌ای درون مرحله گروهی داشته باشند.

انتهای پیام/

وقت جراحی اسماعیلی معلوم شد

به گفته خبرگزاری فارس، دکتر امین نوروزی درون گفت‌وگو با سایت باشگاه استقلال، درمورد مصدومیت فرشید اسماعیلی گفت: پس از جلسه ای که با آقای شفر درمورد فرشید اسماعیلی داشتیم و با توجه به صحبت های خود بازیکن، قرار شد این بازیکن عمل کند و به زودی برایش وقت عمل انتخاب می شود. این عمل درون دو سه روز پیش روی انجام می شود. امیدواریم عمل به خوبی انجام شود و وی به مدت وقت دو ماه از میادین دور خواهد بود. 

تیم فوتبال استقلال فردا راهی امارات می شود تا روز سه شنبه آینده به مصاف الهلال عربستان برود.

انتهای پیام/

آژاکس به چه دلیل سفرش را لغو کرد؟

به گفته خبرگزاری فارس، آژاکسی‌ها به موفقیت کامل تیم خود درون فصل جاری، ایمان دارند. به همین قصد آنها برنامه مسافرت خود را به هنککنگ لغو کردند.

درون این ارتباط روزنامه دتلگراف خبر داد که آژاکس قرار بود پس از اتمام گیم‌های فصل جاری ازبرای مدتی کوتاه راهی مسافرت کشور شرق آسیا شده و پس از بازگشت تعطیلات تابستانی را شروع کند.

ولی از آنجایی که اکنون تیم شگفتی‌سازش به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مسیر یافته، دنبال رسیدن به ایستگاه پایانی مسابقات قهرمانی قاره سبز هست.

نشریه هلندی افزود تیم آمستردامی به این خاطر برنامه‌ سفرش را به هنککنگ لغو کرد که تمام اعضای باشگاه باور دارند تیم آنها، به گیم نهایی لیگ قهرمانان خواهد رسید…پس باید با بالاترین تمرکز وارد مصاف آخر شوند.

فینال لیگ قهرمانان اروپا درون تاریخ ۱۱ خرداد درون مادرید انجام می‌شود.

انتهای پیام/ا

هواداران پارس جنوبی تهدید به تجمع کردند!

به گفته خبرگزاری فارس از شهر جم، با عنوان هیات فوتبال جم درون های ورزشگاه ۲۰ هزار نفری تختی جم از ساعت ۱۷:۳۰ به روی هواداران باز می شود.

*درون حالی که شنیده می شد تماشای این ملاقات مجانی شود ولی این اتفاق رخ نداد و بلیت های این مسابقه با قیمت ۵ هزار تومان درون باجه های اطراف ورزشگاه به فروش خواهد رفت.

*بازیکنان پارس جنوبی به دلیل عدم پرداخت مطالبات خود درون اینستاگرام پست های مشترکی را گذاشته اند و تاکید کرده اند که درصورتیکه پس از این مسابقه مطالبات پرداخت نشود، عواقبش بر عهده مسئولان باشگاه و مسئولان استان بوشهر هست.

*کانون هواداران تیم فوتبال پارس جنوبی جم قبل از مسابقه بیانیه ای را صادر کرده و با اشاره به وضعیت تیم و عدم حمایت مسئولان نفت از تیم پارس جنوبی عنوان کرده که پس از مسابقه جدای از هر نتیجه ای، هواداران جلوی درون ورودی شهرک توحید تجمع کنند و این مسیر را مسدود کنند. شهرک توحید که زیر مجموعه مجتمع پارس جم هست بیش از ۱۵ هزار نفر از کارکنان نفت و گاز و پتروشیمی های عسلویه به همراه خانواده های خود ساکن آن هستند و هواداران پارس جنوبی با این تهدید می خواهند نفت به تیم خود کمک کند تا مشکلات رفع شود.

*چمن ورزشگاه تختی جم که وضعیت نا به سامانی داشت و گلایه سرمربی پارس جنوبی و سایر تیم ها را نیز درون پی داشت، امروز شرایط بهتری دارد و قسمت هایی از چمن ترمیم شده هست تا وعده عضو هیات مدیره باشگاه پارس جنوبی ازبرای ترمیم چمن محقق شود.

*حجت الاسلام محمد گنجی امام جمعه شهرستان جم امروز خواهان رفع مشکلات تیم فوتبال پارس جنوبی شد و تاکید کرد: این تیم فوتبال درون جنوبی ترین شهرهای کشور و درون کنار آلودگی های نفت و گاز، تنها دل خوشی جوانان و مردم هست که نشاط آور بوده هست مسئولان نفت از حمایت از این تیم که نام مجموعه بزرگ پارس جنوبی را یدک می کشد دریغ نکنند.

*پارس جنوبی امروز با پوشش های یک دست زرد و سپیدرودی ها نیز با پوشش های یک دست قرمز به میدان می مسیر.

*جواد آقایی پور از سپیدرود و ابراهیم صالحی از پارس جنوبی محرومان این مسابقه هستند.

انتهای پیام/ا