۵ کشته و ۱۰ مصدوم در تصادفات جاده‌ای اخیر + لوئیز به حضور در جام جهانی امیدوار ماند – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از کشته شدن ۵ نفر در تصادفات ۲۴ ساعت گذشته خبر داد
خبرگزاری مهر: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از کشته شدن ۵ نفر در تصادفات ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

وی با بیان اینکه در این حادثه ۴ نفر مجروح شده‌اند، گفت: در این حاثه راننده سواری پراید به علت عدم رعایت حق تقدم مقصر شناخته شد.

سرهنگ نادر رحمانی اظهار کرد: ساعت ۱۳:۳۰ روز ۲۴ اسفندماه یک دستگاه سواری پراید با یک پژو ۴۰۵ در داخل شهر قم برخورد می‌کند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تأکید کرد: در این حادثه راننده تویوتا لندکروز به دلیل عدم توجه به جلو مقصر شناخته شد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تصریح کرد: همچنین در ساعت یک بامداد امروز ۲۵ اسفندماه به دلیل برخورد سواری پژه ۲۰۶ با سواری پراید در محور آبادان – اروندکنار در استان خوزستان، ۳ نفر کشته و ۳ نفر دیگر مجروح شدند.

وی از تصادف دیگری در جنوب استان سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: ساعت ۹:۳۰ صبح امروز هم به دلیل برخورد یک دستگاه تویوتا لندکروز با یک دستگاه تویوتا هایکرزودر کیلومتر ۶۲ محور چابهار _ جکیگور ۲ نفر کشته و سه نفر دیگر مجروح شدند.

رحمانی تصریح کرد: علت اصلی در این حادثه انحراف به چپ سواری پراید اعلام شده است.

——————-

خبرگزاری تسنیم: به نقل از نشریه مارکا، فیلیپه لوئیز که پنجشنبه شب در جریان پیروزی ۵ بر یک اتلتیکو مادرید برابر لوکوموتیو مسکو از ناحیه پای چپ دچار شکستگی استخوان نازک‌نی شد، حداکثر دو ماه خانه نشین خواهد بود و به این ترتیب این شانس را دارد که همراه تیم ملی برزیل به جام جهانی برود
پس از معاینات اولیه روی پای لوئیز اخباری در خصوص غیبت طولانی مدت او و احتمال نرسیدنش به جام جهانی ۲۰۱۸ منتشر شد اما او بعد از عمل جراحی موفقیت‌آمیزی که روز جمعه روی پایش صورت گرفت، به حضور در جام جهانی امیدوار شده است.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از نشریه مارکا، فیلیپه لوئیز که پنجشنبه شب در جریان پیروزی ۵ بر یک اتلتیکو مادرید برابر لوکوموتیو مسکو از ناحیه پای چپ دچار شکستگی استخوان نازک‌نی شد، حداکثر دو ماه خانه نشین خواهد بود و به این ترتیب این شانس را دارد که همراه تیم ملی برزیل به جام جهانی برود.

با این حال لوئیز بازی‌های تیمش برابر اسپورتینگ لیسبون در مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا و در صورت صعود بازی‌های آن در مرحله نیمه نهایی را هم از دست خواهد داد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *