۲ فرنگی‌کار ایرانی در قزاقستان فینالیست شدند + فیلم مستند «دود» در تورین ایتالیا – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری مهر: رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جوانان جام ژاکسیلیک اوشکمپیروف از صبح دیروز (جمعه) در شهر آکتائو کشور قزاقستان در حال برگزاری است
بر این اساس امروز شنبه مسابقات پنج وزن دوم برگزار شد که حسن فروزنده نماینده کشورمان در وزن ۸۷ کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل حریف قزاقستانی به پیروزی دست یافت وی در دور سوم نیز با نتیجه هشت بر یک دیگر کشتی گیر قزاقستانی را شکست داد و راهی دیدار فینال شد تا عصر فردا (یکشنبه) در دیدار فینال به میدان برود.

خبرگزاری مهر: رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جوانان جام ژاکسیلیک اوشکمپیروف از صبح دیروز (جمعه) در شهر آکتائو کشور قزاقستان در حال برگزاری است.

در وزن ۶۰ کیلوگرم نیز مهدی محسنی نژاد در دور اول با نتیجه ۸ بر صفر حریف قزاقستانی را شکست داد و در دور دوم نیز با نتیجه ۱۰ بر صفر دیگر نماینده کشور قزاقستان را از پیش رو برداشت، اما در دور سوم مغلوب حریفی دیگر از کشور قزاقستان شد و با توجه به حضور این حریف در دیدار فینال، محسنی نژاد به گروه بازنده ها رفت تا فردا (یکشنبه) برای حضور در دیدار رده بندی به رقابت های خود ادامه دهد.

حمیدرضا بادکان دیگر نماینده کشورمان در وزن ۹۷ کیلوگرم نیز که دیروز به دیدار فینال راه یافته بود، امروز برای کسب مدال طلا به میدان می رود.

پویا دادمرز در وزن ۵۵ کیلوگرم و دیگر نماینده کشورمان در این رقابت ها دیروز مقابل حریف قزاقستانی از ناحیه پا دچار مصدومیت شد و از ادامه رقابت ها بازماند.

——————-

خبرگزاری ایسنا: فیلم مستند “‌ دود” به کارگردانی محمد احسانی به جشنواره‌ی سینما “امبینته” تورین ایتالیا راه یافت
فیلم مستند “دود” سال گذشته در جشنواره سینما حقیقت و همچنین در اکران گروه “هنر و تجربه” به نمایش در آمده بود.

این فیلم مستند در ارتباط با آلودگی هوای تهران و تاثیر آن بر زندگی شهروندان تهرانی است.

این جشنواره گفته می‌شود باسابقه ترین و یکی از مهمترین فستیوال‌های فیلم با موضوع محیط زیست در سطح جهان است.

خبرگزاری ایسنا: فیلم مستند “‌ دود” به کارگردانی محمد احسانی به جشنواره‌ی سینما “امبینته” تورین ایتالیا راه یافت.

این فیلم در بیست و یکمین جشنواره بین المللی سینما “امبینته” ایتالیا که از تاریخ ۳۱ می تا ۵ جون در تورین ایتالیا برگزار می شود به نمایش درخواهد آمد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *