یک لحظه عصبانیت جوانی را پای چوبه دار برد + سلیمی: قهرمانی ما در مسابقات جهانی قطعی نیست – رئال نیوز

ارسال شده توسط

روزنامه ایران: پرونده نزاع مرگبار در شهرستان پاکدشت در حالی در دادگاه مطرح شد که تنها یک نفر از متهمان در زندان بسر می‌برد و اتهام قتل نیز فقط متوجه اوست
در این واقعه که روز ۱۱ تیر ۹۴ رخ داد یکی از طرفین نزاع دسته جمعی به قتل رسید. متهم به قتل پس از دستگیری و در مراحل بازجویی گفت: «با دوستم در حال بازگشت به خانه بودیم که سه نفر به علت «چشم تو چشم» شدن جلوی راه ما را گرفتند و یکدفعه درگیری پیش آمد. آنها می‌زدند و ما هم می‌زدیم تا اینکه یکی از آنها چاقویی درآورد و دوست مرا با ضرباتی زخمی کرد.»

پس از بازسازی صحنه نزاع و مشخص شدن علت اصلی قتل، دستور دستگیری متهمان صادر شد. اما فقط یکی از آنها به‌ دلیل قتل عمدی با قرار بازداشت موقت به زندان رجایی شهر انتقال یافت که دیروز صبح نخستین جلسه محاکمه متهمان برگزار شد. ابتدا متهم ردیف اول در جایگاه قرار گرفت و در حالی که با درخواست قصاص اولیای دم روبه‌رو شده بود، گفت: من در دفاع از خودم این کار را کردم و نمی‌خواستم پسر جوان کشته شود. نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاد ولی از اولیای دم و دادگاه تقاضای بخشش دارم.»

در ادامه سایر متهمان در جایگاه قرار گرفتند و به دفاع از خود پرداختند. در پایان جلسه دادگاه که به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور قاضی غفاری -مستشار دادگاه- تشکیل شده بود، قضات عامل جنایت را به قصاص محکوم کردند.

روزنامه ایران: پرونده نزاع مرگبار در شهرستان پاکدشت در حالی در دادگاه مطرح شد که تنها یک نفر از متهمان در زندان بسر می‌برد و اتهام قتل نیز فقط متوجه اوست.

——————-
خبرگزاری میزان: بهداد سلیمی در خصوص وضعیت خودش اظهار داشت: خدا را شکر مصدومیتم خوب شده است و شرایط بهتری نسبت به قبل دارم
خبرگزاری میزان: بهداد سلیمی در خصوص وضعیت خودش اظهار داشت: خدا را شکر مصدومیتم خوب شده است و شرایط بهتری نسبت به قبل دارم. در حال رسیدن به دوران اوج خودم هستم.
وی در مورد غیبت ۹ کشور در مسابقات جهانی وزنه‌برداری و اینکه آیا با این شرایط قهرمانی برای ایران در این مسابقات آسان شده است، گفت: قهرمانی ایران را نمی‌شود قطعی دانست. در سال‌های گذشته با حضور مدعیان هم جزو کشورهای مدعی و قهرمان بودیم. البته عدم حضور کشورهایی مثل چین و ژاپن را نمی‌شود نادیده گرفت چون این ۲ کشور جزو قدرت‌ها هستند.

ملی‌پوش وزنه‌برداری کشورمان در پایان گفت: هنوز برای هیچکدام از ما برای حضور در مسابقات جهانی آمریکا ویزا صادر نشده است. امیدوارم آمریکایی‌ها ورزش را از سیاست جدا کنند. ما برای این مسابقات زحمت زیادی کشیدیم و اگر آمریکا کارشکنی کند به ضرر ما تمام می‌شود.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *