کربکندی: عراق همیشه ازبرای ما دردسرساز بوده هست/ویتنام و یمن حریفان تدارکاتی بودند

رسول کربکندی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درون مورد پیروزی دو بر صفر ایران مقابل ویتنام اظهار داشت: ویتنام فوق‌العاده سالم گیم کرد. بازیکنان این تیم با انگیزه و با اراده بودند و  هیچ وقت درون پی اتلاف وقت و مسائل منفی درون فوتبال نبودند و این مسیر آنها قابل احترام بود. ضمن اینکه ویتنام نشان داد تیم‌های آسیایی درون فوتبال پیشرفت خوبی داشتند و این تیم تا لحظه آخر با تمام وجود مقابل ما گیم کرد ولی قطعا توان مقابله با تیم ملی ما را نداشت.

وی با اشاره به شیوه گیم تیم ملی عنوان کرد: ما هم منظم گیم کردیم و درون این دو مسابقه نسبت به همه تیم‌های آسیایی فوتبال بهتری به نمایش گذاشتیم. ما این شانس را داریم که پس از سال‌ها به قهرمانی آسیا برسیم. خیلی از تیم‌های خوب آسیا درون این جام درون دفاع مشکل داشتند ولی ایران اینگونه نبود و امیدوارم این مسیر را تا قهرمانی طی کنیم.

این کارشناس فوتبال تاکید کرد: درون این دو گیم از تمام توان تیم استفاده کردن نکردیم و تغییرات زیادی هم درون ترکیب داشتیم. کی‌روش با توجه به نیازش از تمام مهره‌هایش استفاده کردن می‌کند.

کربکندی تصریح کرد: یک نکته را نباید فراموش کنیم. اینکه مقابل تیم‌های خوب آسیا نباید ساده فوتبال گیم کنیم باید با انجام کارهای ترکیبی و سرعت دادن به خط هجوم‌مان شرایط را ازبرای حریفان‌مان دشوار کنیم. درصورتیکه فوتبال را ساده گیم کنیم مقابل تیم‌های آسیایی به مشکل می‌خوریم…باید فوتبال را ازبرای آنها دشوار کنیم.

وی درون مورد دو پیروزی متوالی و صعود ایران به مرحله بعدی گفت: درون گروهی نسبتا ساده قرار داشتیم، گیم با ویتنام و یمن دو گیم تدارکاتی خوب ازبرای ما محسوب می‌شد که با برتری کامل و موفقیت آنها را پشت سر گذاشتیم ولی گیم سوم با عراق ساده نیست. به خصوص اینکه تیم عراق همیشه ازبرای ما دردسرساز بوده هست. بازیکنان عراق مقابل ایران انگیزه مضاعف دارند ولی رمز موفقیت ما درون این مسابقه این هست که نباید تحت تاثیر مسائل روحی و روانی قرار بگیریم و باید فوتبال خودمان را گیم کنیم و درون زمینه فوتبال قوی‌تر از حریف هستیم.

انتهای پیام/
 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *