چرا گسترش فولاد دیگر آبی نمی‌پوشد؟ + ال جی برند بعدی مشمول طرح رجیستری شد – تعمیرات موبایل ۱۱۸ – تعمیرات موبایل ۱۱۸ – رئال نیوز

ارسال شده توسط

ورزش سه: از زمان حضور فیروز کریمی در گسترش فولاد این تیم دیگر لباس های اول خود را به تن نمی کند!

حضور فیروز کریمی در تیم گسترش فولاد تبریز اتفاقات بسیار خوبی را در این تیم به همراه داشت
از روزی که فیروز کریمی، هدایت گسترشی ها را بر عهده گرفته، آبی پوشان تبریزی دیگر آبی نمی پوشند! در حالی که لباس اول تیم گسترش فولاد آبی است اما این تیم همواره در هفته های اخیر با لباس سفید در میدان حاضر شده است. هیچ فرقی هم نمی کند که گسترش میزبان باشد یا میهمان چرا که گویا یکدست سفید تبدیل به لباس اول این تیم شده است که البته دلیل آن هنوز مشخص نیست!

حضور فیروز کریمی در تیم گسترش فولاد تبریز اتفاقات بسیار خوبی را در این تیم به همراه داشت. کریمی پس از به دست گرفتن هدایت تیم گسترش فولاد، این تیم را از یک تیم ته جدولیِ در انتظار سقوط به یک تیم میانه جدولیِ امیدوار به صعود به جمع تیم های بالای جدول تبدیل کرد. اما پس از حضور این سرمربی در گسترش فولاد شاهد یک اتفاق جالب نیز هستیم.

ورزش سه: از زمان حضور فیروز کریمی در گسترش فولاد این تیم دیگر لباس های اول خود را به تن نمی کند!
——————-

بر اساس گزارش معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا، از روز ۲۸ بهمن ماه گوشی‌های برند ال‌جی تحت پوشش طرح رجیستری قرار می‌گیرند
بر اساس گزارش معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا، از روز ۲۸ بهمن ماه گوشی‌های برند ال‌جی تحت پوشش طرح رجیستری قرار می‌گیرند.

مطابق با تصمیم کارگروه راهبری طرح رجیستری که امروز بعدازظهر تشکیل جلسه داد، مقرر شد گوشی های برند ال‌جی مشمول طرح رجیستری در فاز سوم اجرای این طرح قرار گیرند.

در دو فاز قبلی طرح ثبت و شناسه‌دار کردن گوشی‌های موبایل در شبکه مخابراتی کشور، برندهای آیفون، موتورولا، بلک‌بری و گوگل پیکسل تحت پوشش اعمال سیاست رجیستری قرار گرفته بودند.

دهقانی نیا تأکید کرد:

به گفته‌ی وی، براین اساس از روز ۲۸ بهمن ماه جاری تمامی گوشی‌های برند ال‌جی مشمول اعمال سیاست رجیستری خواهند شد و پس از آن در کمتر از یک ماه آینده، سایر برندهای گوشی باقی‌مانده نیز به این طرح اضافه خواهند شد.

حمیدرضا دهقانی نیا، معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا، اعلام کرد:

لازم است که از امروز خریداران چه در زمان خرید گوشی‌های نو و چه در زمان خرید گوشی‌های کارکرده این برند، نسبت به فرآیند فعال‍سازی و ثبت کد شناسه و نیز انتقال مالکیت اقدام کنند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *