چرا رونالدو از شایعه انتقال نیمار عصبانی است؟ + شروع تمرین نفتی‌ها در غیاب سرمربی – رئال نیوز

ارسال شده توسط

ورزش سه: افزایش شایعات تمایل رئال مادرید به جذب نیمار و تصدیق این موضوع از سوی فلورنتینو پرز، هرگز به مذاق رونالدو خوش نیامد و حالا او امشب قصد دارد با زدن گل شماره ۱۰۰ خود در لیگ قهرمانان برای رئال مادرید، نشان دهد فعلا نیازی به جذب جانشین برای او نیست
اگرچه دقت پاس نیمار و رونالدو تقریبا برابر بوده، اما ستاره PSG 14 پاس گل و CR7 تنها ۵ پاس گل داده اند و خلق موقعیت نیمار ۸۹ و برای رونالدو ۳۵ بوده است.

ورزش سه: افزایش شایعات تمایل رئال مادرید به جذب نیمار و تصدیق این موضوع از سوی فلورنتینو پرز، هرگز به مذاق رونالدو خوش نیامد و حالا او امشب قصد دارد با زدن گل شماره ۱۰۰ خود در لیگ قهرمانان برای رئال مادرید، نشان دهد فعلا نیازی به جذب جانشین برای او نیست.

با توجه به دشواتر بودن لالیگا به لاشامپیونا، رونالدو معتقد است هنوز زمان یافتن جانشین برای او فرا نرسیده و امشب بهترین فرصت برای او در راستای اثبات این نظریه خواهد بود.

اما رونالدو در فصل جاری ۲۸ بازی و ۲۳۴۴ دقیقه و نیمار ۲۷ بازی ۲۴۲۷ دقیقه بازی کرده اند که ستاره برزیلی ۲۷ گل (تقریبا هر ۹۰ دقیقه یک گل) و رونالدو ۲۳ گل (تقریبا هر ۱۰۲ دقیقه یک گل) به ثمر رسانده اند که  خیلی تفاوت چندانی ندارد.

در ابتدای فصل اوضاع خیلی بر وفق مراد رونالدو پیش نرفت و آمار نامناسب گلزنی او در لالیگا باعث شد بسیاری پایان دوران درخشش او را متصور شوند. اما در هفته های اخیر رونالدو به اوج بازگشته و امشب قصد دارد مقابل نیمار و دیگر ستاره های رقیب، توانایی های خود را نشان دهد.

چرا رونالدو از شایعه انتقال نیمار به رئال، عصبانی است؟

——————-

ورزش سه: تیم نفت تهران که از نیم فصل دوم مسابقات با تغییرات مالکیتی و کادر فنی رو به رو شد ، در شش هفته اخیر نتایج قابل قبولی به دست آورده است و متحمل شکستی نشده است
اما بعد از سپری کردن این مدت ، تمرینات نفت تهران در غیاب سرمربی این تیم و زیر نظر حمید عبداللهی شروع شد . افاضلی به آمریکا سفر کرده است و شنبه در تمرینات تیمش حاضر می شود . علاوه بر سرمربی این تیم ؛ عیسی آل کثیر و احمد آل نعمه ، دو بازیکن اصلی نفت هم در اولین تمرین تیمشان غایب بودند .

ورزش سه: تیم نفت تهران که از نیم فصل دوم مسابقات با تغییرات مالکیتی و کادر فنی رو به رو شد ، در شش هفته اخیر نتایج قابل قبولی به دست آورده است و متحمل شکستی نشده است . هومن افاضلی ؛ سرمربی این تیم بعد از بازی با سپاهان و با توجه به تعطیلی دو هفته ای لیگ تصمیم  گرفت سه روز به تیمش استراحت دهد .

در این تمرین که بیشتر حالت ریکاوری داشت ، بازیکنان پس از گرم کردن خود ، فوتبال درون گروهی برگزار کردند و پس از آن ، تمرین خود را به پایان رساندند .

شروع تمرین نفتی‌ها در غیاب سرمربی

شروع تمرین نفتی‌ها در غیاب سرمربی

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *