پوچتینو: هری کین هیچ جا نخواهد رفت – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایسنا: سرمربی تاتنهام بعد از برتری برابر آرسنال تاکید کرد هری کین در تاتنهام باقی خواهد ماند و جایی نخواهد رفت
مائوریسیو پوچتینو درباره درخشش هری کین گفت: به شما قول می‌دهم که او جایی نخواهد رفت. او بازیکن حال حاضر و آینده تاتنهام است و در فصل بعد هم در تیم خواهد بود. رکوردهایی که او خلق کرده است بی نظیر بوده است و من از آمار گلزنی او به وجد آمدم. مطمئن هستم او در آینده هم بازیکن بزرگی برای ما خواهد بود و به همین شکل کار خودش را پیش خواهد برد.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی تاتنهام بعد از برتری برابر آرسنال تاکید کرد هری کین در تاتنهام باقی خواهد ماند و جایی نخواهد رفت.
او در ادامه گفت: ما برابر لیورپول، منچستریونایتد و آرسنال توانستیم هفت امتیاز از ۹ امتیاز را به دست بیاوریم که خیلی خوب است. برای این دیدار هم برنامه داشتیم و خیلی انگیزه داشتیم تا هر طور شده بتوانیم سه امتیاز این دیدار را به دست بیاوریم و خوشبختانه توانستیم با بازی هوشمندانه و بی نقص برنده این دیدار شویم. از کسب این پیروزی به تیمم می‌بالم ولی هشدار می‌دهم که هنوز رقابت برای کسب سهمیه به پایان نرسیده است و ما باید در هفته های آتی نیز بازی‌های دشواری برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان داشته باشیم.

تاتنهام رقابت سختی با تیم‌های آرسنال، لیورپول و چلسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دارد. این تیم لندنی این هفته همچنین باید در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر یوونتوس به میدان برود که دیدار رفت این بازی در تورین برگزار می‌شود.

تاتنهام با درخشش و گلزنی هری کین موفق شد آرسنال را در داربی لندن شکست دهد و سه امتیاز حساس این دیدار را به دست بیاورد. بعد از این دیدار مائوریسیو پوچتینو بار دیگر به تمجید از هری کین مرد اول تیمش پرداخت و احتمال جدایی او را از این تیم رد کرد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *