پنجعلی: احساس امنیت ازبرای پرسپولیس می‌تواند دردسرساز شود/کار تمام نشده هست

محمد پنجعلی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درون مورد پیروزی پرسپولیس مقابل سایپا، گفت: گیم بسیار خوب و زیبایی بود که گل‌های زیادی درون آن ردوبدل شد. خوشبختانه پرسپولیس سه امتیاز این ملاقات را کسب کرد و فاصله خود را درون جدول بیشتر کرد.

وی درون مورد حواشی زیادی که درون این گیم وجود داشت، تصریح کرد: حواشی همیشه هست و به جذابیت بیشتر گیم کمک می‌کند. زمانی ورزشگاه پر می‌شود و گیم حساس هست این مسائل پیش می‌آید و زیبایی گیم را بیشتر می‌کند

پیشکسوت پرسپولیس درون رابطه فاصله ۵ امتیازی این تیم با تراکتورسازی گفت:‌کار بسیار دشوار هست پرسپولیس نباید کار را تمام شده بداند و با تفکر حرفه‌ای به دیدارهای بعدی برود تا آخر گیم‌ها حساس هست و هیچ گیم را نمی‌توان دست کم گرفت. موافق این مسئله نیستم که کار تمام شده هست. احساس امنیت می‌تواند کار دست پرسپولیس بدهد این تیم دیدارهای فشرده‌ای درون پیش دارد و باید با همین روحیه بالا کارش را ادامه دهد.

پنجعلی درون مورد ملاقات بعدی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن عنوان کرد: گیم درون اصفهان همیشه دشوار هست و ذوب‌آهن هم درون این هفته‌ها عملکرد خوبی داشته هست. درصورتیکه پرسپولیس همین‌طور کار خود را ادامه دهد با این روحیه می‌تواند حریفان را شکست دهد. 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *