پرسپولیس تیم هفته، شفر مربی برتر/ناکامی فروزان درون هفته درخشان تراکتوری سابق!

به گفته خبرگزاری فارس، هفته بیست و پنجم لیگ برتر با برگزاری ۸ گیم پیگیری شد که درون مهمترین دیدارها پرسپولیس به صدرنشینی خود ادامه داد و تراکتورسازی درون حساسترین شرایط درون رشت مغلوب شد و همچنین جدال دو تیم استقلال و سپاهان با برتری شاگردان شفر به آخر رسید تا آبی پوشان دوباره به جمع سه تیم اول جدول برگردند.

نتایج هفته بیست و پنجم درون یک نگاه

استقلال خوزستان ۱ – ۳ فولاد  
ماشین‌سازی‌تبریز ۰ – ۰ نساجی مازندران  
سپیدرود رشت ۳ – ۱ تراکتورسازی  
پدیده شهر خودرو ۳ – ۰ نفت‌ مسجدسلیمان  
سپاهان ۰ – ۱ استقلال  
صنعت نفت آبادان ۱ – ۰ پارس جنوبی جم  
پیکان ۰ – ۱ ذوب آهن
پرسپولیس ۳ – ۲ سایپا

گیم هفته: سپاهان و استقلال

اگرچه ملاقات پرسپولیس و سایپا به دلیل رودررویی دایی با تیم سابقش جزو گیم های با اهمیت این هفته بود ولی ملاقات سپاهان و استقلال با حدود ۷۰ هزار تماشاگر مهمترین گیم هفته لقب گرفت. دیداری که درون آن شاگردان شفر برنده شدند و البته به نوعی حواشی هم داشت. حاشیه‌هایی مثل کم توجهی مجیدی و قلعه‌نویی به یکدیگر…درون آخر هم آبی پوشان با این برد به رده سوم رسیده و جای سپاهان را درون جدول گرفتند.

مربی هفته: وینفرد شفر

سرمربی آلمانی استقلال پس از شکست تیمش درون دربی به یکباره تیمش را درون ۲ ملاقات حساس متحول کرد. وی با تیمش برد دقیقه ۹۷ سپاهان درون اصفهان علاوه بر اینکه یک برد خارج از خانه به دست آورد جای زردپوشان را درون جدول گرفت و نخستین شکست خانگی را به قلعه‌نویی و تیمش تحمیل کرد.

بازیکن هفته:مهرداد بایرامی

مهاجم فعلی سپیدرود رشت یکی از عناصر جلوگیری از صدرنشینی تراکتورسازی قبل از ملاقات پرسپولیس و سایپا بود. مهاجم سپیدرود که درون سال ۹۴ بازیکن همین تیم تراکتورسازی بود با ۲ گلی که به تیم سابقش زد هم تراکتورسازی را وارد حاشیه کرد و هم کور سوی امید ازبرای بقا را درون سپیدرود زنده نگه داشت. درون این هفته رضا اسدی از سایپا و امین قاسمی نژاد هم درون پدیده موفق شدند ۲ گل ازبرای تیم‌هایشان به ثمر برسانند ولی بایرامی لایق انتخاب بهترین بازیکن هفته بود.

تیم هفته: پرسپولیس

درون این هفته استقلال و فولاد و ذوب آهن و پدیده مقابل رقبای خود به برتری رسیدند ولی شاگردان برانکو درون یکی از مهمترین بازیهایشان ۳ امتیاز حیاتی گرفتند تا فاصله خود با تیم های دوم و سوم را بیشتر کنند. شاید درصورتیکه پرسپولیس درون این هفته به سایپا امتیاز می‌داد رقابت بسیار سنگین می‌شد ولی حفظ صدرنشینی و فاصله با تراکتورسازی پرسپولیس را تیم برتر هفته کرد.

ناکام هفته: محسن فروزان

دروازه‌بان تیم تراکتورسازی بدترین روز خود درون لیگ امسال را تجربه کرد…بازیکنی که رویای شکستن رکورد سید حسین حسینی را درون سر داشت روی اشتباهات عجیبش درون گلهای اول و سوم سپیدرود سبب شکست تراکتورسازی و فاصله این تیم با پرسپولیس شد. البته این آخر کار مرد ناکام هفته نبود چون فروزان بلافاصله توسط مالک باشگاه درون اقدامی عجیب از حضور درون تمرینات هم محروم شد تا وی روزهای سختی را تجربه کند.

گلزنان برتر:

۱۳گل

علی علیپور (پرسپولیس)

۱۲ گل
کی‌ روش استنلی سوارز (سپاهان)
۱۱ گل
آنتونی استوکس (تراکتورسازی)
۱۰ گل
لوسیانو پریرا (فولاد)
۹ گل
امین قاسمی نژاد (پدیده شهر خودرو)
۸ گل
یونس شاکری (پدیده شهر خودرو)

جدول لیگ برتر:

انتهای پیام/ک

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *