پاستوره: جبران نتیجه برابر رئال مادرید ممکن است + درخواست مصادره املاک نزدیکان صدام – رئال نیوز

ارسال شده توسط

ایسنا: به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن کار سختی در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دارد. این تیم در دیدار رفت با نتیجه‌ ۳ بر یک برابر رئال مادرید تن به شکست داد و برای صعود به دور بعد باید تیم آماده و مدافع قهرمانی اروپا را با دو گل شکست دهد
او ادامه‌ داد: برای رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی باید از همه توان و امکانات خود بهره گرفت. هواداران نقش به‌سزایی در این دیدار خواهند داشت. حضور آنها شرایط را برای ما بهتر خواهد کرد. در دیدار رفت نتیجه‌ خوبی به دست نیاوردیم اما باید بگویم که امکان رمونتادا (جبران نتیجه) برابر رئال مادرید وجود دارد.

ایسنا: به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن کار سختی در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دارد. این تیم در دیدار رفت با نتیجه‌ ۳ بر یک برابر رئال مادرید تن به شکست داد و برای صعود به دور بعد باید تیم آماده و مدافع قهرمانی اروپا را با دو گل شکست دهد.

خاویر پاستوره، بازیکن آرژانتینی پاری ‌سن‌ ژرمن قبل از این دیدار گفت: در فوتبال هر چیزی امکان دارد. می‌توانیم برابر رئال مادرید پیروزی پر گلی را به دست آوریم چرا که تیم خوبی هستیم.

——————-

خبرگزاری ایسنا: نهاد بازخواست و عدالت در عراق از دولت این کشور خواست املاک ده‌ها تن از مسؤولان دوره صدام و نزدیکانشان را مصادره کند
نهاد مذکور در نامه‌ای به دولت و وزرای دارایی، دادگستری و کشاورزی، اسامی وزرا و رهبران حزب منحل شده بعث را که برخی از آن‌ها زندانی، برخی مُرده و برخی اعدام شده‌اند به همراه اسامی زنان، فرزندان، نوادگان و نزدیکان درجه دو آن‌ها آورده است.

در این لیست نام طارق عزیز نیز که در سال ۲۰۱۵ درگذشت، دیده می‌شود.

از جمله رهبرانی که نامشان در این لیست قرار دارد علی حسن المجید، پسرعموی صدام که در سال ۲۰۱۰ اعدام شد و برزان ابراهیم الحسن التکریتی هستند که او هم در سال ۲۰۰۷ اعدام شد.

در این نامه این نهاد خواهان مصادره املاک این افراد شده است.

پسر طارق عزیز ضمن محکوم کردن این اقدام، گفت: این اقدام با هدف به دست آوردن آرا با نزدیک شدن به انتخابات پارلمانی صورت می‌گیرد.

خبرگزاری ایسنا: نهاد بازخواست و عدالت در عراق از دولت این کشور خواست املاک ده‌ها تن از مسؤولان دوره صدام و نزدیکانشان را مصادره کند.

وی مدعی شد که منزل پدرش در بغداد از سوی عمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق مصادره شده است.

این لیست همچنین شامل نام طه یاسین رمضان، معاون صدام که سال ۲۰۰۷ اعدام شد و عبدالحمید محمود است که سال ۲۰۱۲ اعدام شد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *