پاتریک وییرا، گزینه سرمربیگری نیس در فصل آینده + گریزمان به دنبال خانه در بهترین منطقه بارسلونا – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری فارس: در چند روز گذشته رسانه‌ها به طور گسترده خبر دادند لوسین فابره اقدام به ترک نیس خواهد کرد و به این دلیل مسئولان باشگاه فرانسوی به دنبال انتخاب جانشین خواهند بود
براساس اعلام روزنامه «نیس‌متن» پاتریک وییرا مورد نظر مدیریت باشگاه حاضر در لیگ لوشامپیونه است.

در تیم ملی فرانسه نیز در ۱۰۷ بازی، ۶ گل زده است.

وی در دوران جوانی برای تیم‌های کن،‌آ.ث‌میلان، آرسنال، یوونتوس، اینترمیلان و منچسترسیتی توپ زد.

خبرگزاری فارس: در چند روز گذشته رسانه‌ها به طور گسترده خبر دادند لوسین فابره اقدام به ترک نیس خواهد کرد و به این دلیل مسئولان باشگاه فرانسوی به دنبال انتخاب جانشین خواهند بود.

وییرا ۴۲ ساله از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ به عنوان مربی تیم جوانان منچسترسیتی فعالیت کرده و در ۲ سال اخیر سکان هدایت تیم نیویورک سیتی در لیگ حرفه‌ای آمریکا را برعهده داشته است.

——————-

ورزش سه: آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید، این روزها به سوژه داغ رسانه های بارسلونا تبدیل شده است
شب گذشته خبرنگار برنامه ال چیرینگیتو در بارسلونا ادعا کرد که گریزمان مدتی است که به دنبال خانه ای مجلل در منطقه “GAVA” است. منطقه ای نزدیک به ورزشگاه نوکمپ و کمپ تمرینی بارسلونا که بسیار نزدیک به ساحل است.

ورزش سه: آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید، این روزها به سوژه داغ رسانه های بارسلونا تبدیل شده است. شاید امشب و پس از فینال لیگ اروپا(مارسی-اتلتیکو)و شاید تا یکی دو هفته دیگر، تکلیف آینده گریزمان مشخص شود. او که شایعات زیادی در مورد توافق پنهانی اش با بارسلونا شنیده می شود، پیش از این گفته بود که تا قبل از شروع جام جهانی در مورد آینده اش تصمیم گیری خواهد کرد و این در حالی است که در بارسلونا با قطعیت از انتقال او با رقم ۱۰۰ میلیون یورو صحبت می کنند.

با این تفاسیر باید انتقال ستاره فرانسوی به بارسلونا را قطعی بدانیم و باید اعتراف کرد که خط حمله بارسا برای فصل بعد بار دیگر به سان زمان حضور نیمار، مخوف خواهد شد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *