وزارت ورزش: استعفانامه‌ای از طاهری دریافت نکرده‌ایم + عکس قدیمی از دستفروش‌های حاشیه زاینده‌رود – رئال نیوز

ارسال شده توسط

ایسنا: صبح امروز خبر استعفای علی‌اکبر طاهری در رسانه‌های مختلف منتشر و اعلام شد که “طاهری” با خداحافظی از کارمندان باشگاه به کربلا سفر کرده و حتی تاکید شد که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس استعفای کتبی خود را به وزارت ورزش و جوانان ارائه کرده است
این در حالی است که پیگیری‌های خبرنگار ایسنا نشان می‌دهد علی‌اکبر طاهری هیچ استعفانامه‌ی کتبی به دفتر وزیر ورزش و جوانان و یا معاونت قهرمانی این وزارتخانه ارائه نکرده است.

باشگاه پرسپولیس که یک باشگاه دولتی زیر نظر وزارت ورزش و جوانان محسوب می‌شود باید در چارچوب قوانین این وزارتخانه به کارش ادامه دهد یعنی اگر قرار است مدیری در یکی از باشگاه‌های زیرمجموعه این وزارتخانه از کار خود کناره‌گیری کند، باید طبق روال قانونی نامه استعفای خود را به نهاد بالادستی یعنی وزارت ورزش و جوانان ارائه کرده تا استعفا از سمتش اعلام بررسی شود اما مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بدون اعتنا به این مسئله تنها به صورت شفاهی به نزدیکانش اعلام کرده قصد ندارد دیگر در باشگاه پرسپولیس حاضر شود.

ایسنا: صبح امروز خبر استعفای علی‌اکبر طاهری در رسانه‌های مختلف منتشر و اعلام شد که “طاهری” با خداحافظی از کارمندان باشگاه به کربلا سفر کرده و حتی تاکید شد که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس استعفای کتبی خود را به وزارت ورزش و جوانان ارائه کرده است.
——————-
وبسایت باشگاه خبرنگاران: زاینده‌رود یا زنده‌رود به معنی دهنده‌زندگی، بزرگترین رودخانه فلات مرکزی ایران است که از کوه‌های زاگرس مرکزی به ویژه زردکوه بختیاری سرچشمه گرفته و در کویر مرکزی ایران به سمت شرق حدود ۲۰۰ کیلومتر پیش می‌رود و در نهایت به مانداب گاوخونی می‌ریزد
اگر درحال حاضر سفری به اصفهان داشته باشید و درکنار زاینده رود قدم بزنید متوجه بستنی فروشی های اطراف زاینده رود می شوید .

وبسایت باشگاه خبرنگاران: زاینده‌رود یا زنده‌رود به معنی دهنده‌زندگی، بزرگترین رودخانه فلات مرکزی ایران است که از کوه‌های زاگرس مرکزی به ویژه زردکوه بختیاری سرچشمه گرفته و در کویر مرکزی ایران به سمت شرق حدود ۲۰۰ کیلومتر پیش می‌رود و در نهایت به مانداب گاوخونی می‌ریزد. زاینده‌رود یکی از بزرگترین رودخانه‌های ایران است که در مرکز کشور، یعنی استان اصفهان، از مغرب به مشرق جریان دارد.
این رودخانه مصّفا، رگ حیاتی و عامل اصلی سرسبزی و حاصلخیزی اصفهان محسوب می‌شود. سرچشمه این رودخانه، دامنه‌های زردکوه بختیاری است که در حد فاصل بین اصفهان و لرستان قرار دارد.

به تازگی تصویر قدیمی از زاینده رود در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است که در آن به جای بستنی فروشی‌های کنونی، کاهو و سکنجبین روی مجمع های مسی به فروش می رفته است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *