واکنش لواندوفسکی به شایعات پیوستن به رئال + پول، دلیل رد پیشنهاد رئال از سوی امباپه نبود – رئال نیوز

ارسال شده توسط

ورزش سه: رسانه های اسپانیایی از روز گذشته گزارشات مختلفی در مورد احتمال پیوستن روبرت لواندوفسکی، مهاجم بایرن به رئال منتشر کرده اند
در فصلی که رئال به شدت با افت مهاجمانش دست به گریبان است و نسبت به سال های گذشته گل های کمتری به ثمر رسانده، شایعات در مورد جذب مهاجمان بزرگ برای فصل بعد هفته ها بر سر زبان هاست.

واکنش لواندوفسکی به شایعات پیوستن به رئال

از ایکاردی، هری کین، تیمو ورنر و حالا لواندوفسکی صحبت به میان آمده است. طبق ادعای مارکا، این مهاجم لهستانی به شدت از اینکه ۴ سال پیش با پیوستن به رئال مخالفت کرد، پشیمان شده و این بار اگر پیشنهاد جدی از رئال دریافت کند، آن را می پذیرد. مارکا حتی مدعی شده است که بایرن با خواسته قلبی لواندوفسکی مخالفت نخواهد کرد.

ورزش سه: رسانه های اسپانیایی از روز گذشته گزارشات مختلفی در مورد احتمال پیوستن روبرت لواندوفسکی، مهاجم بایرن به رئال منتشر کرده اند.

ستاره لهستانی بایرن در واکنش به این شایعات امروز به خبرنگاران گفت:« چه باید بگویم؟ واقعا چیزی برای گفتن نیست. هر سال همین اوضاع است و اگر بخواهم واکنش خاصی نشان بدهم، بر شایعات اضافه نیز خواهد شد. ترجیح می دهم پاسخ هرگمانه زنی را ندهم.»

——————-

ورزش سه: کیلیان امباپه، ستاره ۱۹ ساله فرانسوی تابستان با وجود اینکه از رئال نیز پیشنهاد داشت در نهایت به پی اس جی پیوست
رئال در مقطعی تقریبا کار انتقال امباپه را نهایی کرده بود و مارکا از رقم ۱۸۰ میلیون یورویی این قرارداد نیز خبر داد اما در نهایت، انتقال او صورت نگرفت.

تابستان، رئال امباپه را می خواست ولی پی اس جی این قدرت را داشت تا او را متقاعد کند. معتقدم که کیلیان نه به خاطر پول که به خاطر پروژه ورزشی جذاب پی اس جی پیشنهاد رئال را رد کرد. این اتفاقی جدیدی در فوتبال اروپاست. برخی نگران قدرت اقتصادی بالای پی اس جی و سیتی هستند ولی ظهور دو تیم قدرتمند جدید در فوتبال اروپا، اتفاق کاملا مثبتی است.»

سرمربی اسپانیایی پی اس جی به مارکا گفت:« کیلیان روند رو به رشد فوق العاده ای را طی می کند و مشخص نیست که به کجاها خواهد رسید. تا همین چند سال پیش امکان نداشت که بازیکنی مثل امباپه در لیگ فرانسه بماند و بلافاصله پس از ظهور، راهی تیم های دیگر اروپایی می شد اما به لطف پی اس جی، حالا چنین بازیکنانی می توانند تا ۱۵ سال هم در لیگ فرانسه بمانند و این خبر خوبی برای فرانسوی هاست.

ورزش سه: کیلیان امباپه، ستاره ۱۹ ساله فرانسوی تابستان با وجود اینکه از رئال نیز پیشنهاد داشت در نهایت به پی اس جی پیوست.

به ادعای رسانه های اسپانیایی، شرط خروج گرت بیل از رئال و نیز دریافت دستمزد ۱۷ میلیون یورویی امباپه باعث عقب نشینی رئالی ها شد ولی اونای امری با این ادعا مخالف است.

پول دلیل رد پیشنهاد رئال از سوی امباپه نبود

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *