واکنش سرمربیان یمن و ویتنام به همگروهی با ایران + واکنش به پیام اینستاگرامی روحانی علیه فیلترینگ – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری مهر: مراسم قرعه کشی جام ملتهای فوتبال آسیا شب گذشته برگزار و تیم ملی ایران در گروه چهارم در کنار تیم های عراق، یمن و ویتنام قرار گرفت
همچنین «ابراهام مبراتو» سرمربی یمن گفت: با یک نگاه به قرعه کشی می توان متوجه شد که گروه آسانی وجود ندارد ولی در گروه ما ایران یکی از بهترین تیم ها به همراه عراق قرار دارند که تجربیات زیادی در عرصه بین الملل و بازی های المپیک دارند. ایران و عراق بسیار قدرتمند هستند.

خبرگزاری مهر: مراسم قرعه کشی جام ملتهای فوتبال آسیا شب گذشته برگزار و تیم ملی ایران در گروه چهارم در کنار تیم های عراق، یمن و ویتنام قرار گرفت.

«پارک هانگ سئو» سرمربی ویتنام بعد از مراسم قرعه کشی گفت: ما با یکی از قوی ترین تیم های آسیا یعنی ایران همگروه شده ایم. عراق و یمن هم می توانند بسیار خطرناک باشند اما بازیکنان ما تجربه بازی مقابل تیم های غرب آسیا را دارند.

——————-

خبرآنلاین: دکتر روحانی در پیام اینستاگرامی شامگاه جمعه خود نوشت: فیلتر و مسدودسازی اخیر تلگرام نه توسط دولت اجراشده و نه مورد تأیید دولت است
رئیس‌جمهور ادامه داد: “برای مسدودسازی پیام‌رسان مذکور در تاریخ ۹۷/۲/۱۰ حکم قضایی صادر و به همه اپراتورهای موبایل و ارائه‌دهندگان خدمات اینترنتی ابلاغ کردند تا آن‌ها رأساً اقدام به اختلال در ارتباط نمایند. اگر در عالی‌ترین سطح نظام، تصمیمی برای محدود کردن یا مسدودسازی ارتباطات مردم گرفته‌شده است، باید صاحبان واقعی این کشور که مردم هستند در جریان امور قرار بگیرند.”

گفتنی است این پیام در همان لحظات اولیه بیش از ۱۰۰ هزار لایک خورد.

اما مردم در واکنش به این پیام خواستار شفاف‌سازی بیشتر در این زمینه شدند، چراکه تنها دو اپراتور موبایلی همراه اول و ایرانسل حکم قضایی را به اجرا گذاشته، اما اغلب اپراتورهای اینترنت خانگی همچنان اختلالی در استفاده از این پیام‌رسان ایجاد نکرده‌اند.

مردم خواستار رفع کامل فیلتر تلگرام شده و با این جمله دکتر روحانی که “نمی‌دانم چرا برخی از موبایل، شبکه‌های اجتماعی و اطلاعات مردم بدشان می‌آید و می‌گویند اگر مردم بی‌اطلاع باشند، شب راحت‌تر می‌خوابیم”؛ همراهی کردند.

واکنش به پیام اینستاگرامی روحانی علیه فیلتر تلگرام

خبرآنلاین: دکتر روحانی در پیام اینستاگرامی شامگاه جمعه خود نوشت: فیلتر و مسدودسازی اخیر تلگرام نه توسط دولت اجراشده و نه مورد تأیید دولت است.

یکی از کاربران نیز چنین نوشت: “پس چه کسی همه‌چیز را گران می‌کند؟ چه کسی تلگرام را فیلتر می‌کند؟”

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *