هواداران پارس جنوبی تهدید به تجمع کردند!

به گفته خبرگزاری فارس از شهر جم، با عنوان هیات فوتبال جم درون های ورزشگاه ۲۰ هزار نفری تختی جم از ساعت ۱۷:۳۰ به روی هواداران باز می شود.

*درون حالی که شنیده می شد تماشای این ملاقات مجانی شود ولی این اتفاق رخ نداد و بلیت های این مسابقه با قیمت ۵ هزار تومان درون باجه های اطراف ورزشگاه به فروش خواهد رفت.

*بازیکنان پارس جنوبی به دلیل عدم پرداخت مطالبات خود درون اینستاگرام پست های مشترکی را گذاشته اند و تاکید کرده اند که درصورتیکه پس از این مسابقه مطالبات پرداخت نشود، عواقبش بر عهده مسئولان باشگاه و مسئولان استان بوشهر هست.

*کانون هواداران تیم فوتبال پارس جنوبی جم قبل از مسابقه بیانیه ای را صادر کرده و با اشاره به وضعیت تیم و عدم حمایت مسئولان نفت از تیم پارس جنوبی عنوان کرده که پس از مسابقه جدای از هر نتیجه ای، هواداران جلوی درون ورودی شهرک توحید تجمع کنند و این مسیر را مسدود کنند. شهرک توحید که زیر مجموعه مجتمع پارس جم هست بیش از ۱۵ هزار نفر از کارکنان نفت و گاز و پتروشیمی های عسلویه به همراه خانواده های خود ساکن آن هستند و هواداران پارس جنوبی با این تهدید می خواهند نفت به تیم خود کمک کند تا مشکلات رفع شود.

*چمن ورزشگاه تختی جم که وضعیت نا به سامانی داشت و گلایه سرمربی پارس جنوبی و سایر تیم ها را نیز درون پی داشت، امروز شرایط بهتری دارد و قسمت هایی از چمن ترمیم شده هست تا وعده عضو هیات مدیره باشگاه پارس جنوبی ازبرای ترمیم چمن محقق شود.

*حجت الاسلام محمد گنجی امام جمعه شهرستان جم امروز خواهان رفع مشکلات تیم فوتبال پارس جنوبی شد و تاکید کرد: این تیم فوتبال درون جنوبی ترین شهرهای کشور و درون کنار آلودگی های نفت و گاز، تنها دل خوشی جوانان و مردم هست که نشاط آور بوده هست مسئولان نفت از حمایت از این تیم که نام مجموعه بزرگ پارس جنوبی را یدک می کشد دریغ نکنند.

*پارس جنوبی امروز با پوشش های یک دست زرد و سپیدرودی ها نیز با پوشش های یک دست قرمز به میدان می مسیر.

*جواد آقایی پور از سپیدرود و ابراهیم صالحی از پارس جنوبی محرومان این مسابقه هستند.

انتهای پیام/ا

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *