هرم شادی استقلال با ستونی به نام تیام + هت‌تریک مامه علیه هت‌تریک ژنرال – رئال نیوز

ارسال شده توسط

ورزش سه: بی شک تیام یکی از بهترین بازیکنان خارجی است که در سالهای اخیر به لیگ برتر آمده است. او که از زمان حضورش در استقلال کمک زیادی به این تیم کرده، در لیگ قهرمانان آسیا نیز بعد از درخشش مقابل العین در مصاف با ذوب آهن نیز خوش درخشید و با یک هت تریک رویایی مرد اول آبی ها شد
ورزش سه: بی شک تیام یکی از بهترین بازیکنان خارجی است که در سالهای اخیر به لیگ برتر آمده است. او که از زمان حضورش در استقلال کمک زیادی به این تیم کرده، در لیگ قهرمانان آسیا نیز بعد از درخشش مقابل العین در مصاف با ذوب آهن نیز خوش درخشید و با یک هت تریک رویایی مرد اول آبی ها شد.

هرم شادی استقلال با ستونی به نام تیام

شاید خوشبین ترین هواداران استقلال نیز تصور نمی کردند این مهاجم سنگالی که تا قبل از این بازی با مشکل مصدومیت مواجه بود، بتواند هت تریک کند. اما او با سه گل یک بار دیگر شادی را به سکوهای آبی هدیه داد. تیام بعد از به ثمر رساندن گل سوم خود و تیمش در محاصره هم تیمی هایش قرار گرفت، آنها به قدری خوشحال بودند که روی مهاجم گلزن خود آورار شدند تا هرم آبی خوشحالی برای استقلالی ها شکل بگیرد. هرمی که بدون تردید ستون آن مامه بابا تیام و البته معمارش وینفرد شفر آلمانی بود.

عکس: امیرحسین خیرخواه

——————-

ورزش سه ساعتی پیش بازی حساس دو تیم استقلال تهران و ذوب‌آهن اصفهان به پایان رسید و شاگردان شفر با برتری قاطع ۳ بر ۱ مقابل حریف اصفهانی راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شدند
قلعه‌نویی اولین جدال را در هفته بیست و دوم لیگ برتر با شفر انجام داد و توانست با گل دقایق پایانی محمدرضا حسینی آن نبرد حساس را به سود خود پایان ببرد.

عکس: امیرحسین خیرخواه

دومین مصاف این دو تیم هم هفته گذشته و در بازی رفت مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان رقم خورد که باز هم شاگردان قلعه‌نویی با گل دقایق پایانی ولیسیانی برنده این بازی شدند.

اما نکته جالب توجه این است که در دو مصاف قبلی ذوب‌آهن و استقلال که با هدایت وینفرد شفر و امیر قلعه‌نویی همراه بود ، سرمربی سابق آبی‌ها برنده زمین مسابقه را ترک کرد و در این بازی به دنبال سومین برد پیاپی خود بود که مغلوب هنرنمایی مهاجم سنگالی استقلال شد.

۳ گل استقلال در این بازی را مامه تیام به ثمر رساند.

هت‌تریک مامه علیه هت‌تریک ژنرال

ورزش سه ساعتی پیش بازی حساس دو تیم استقلال تهران و ذوب‌آهن اصفهان به پایان رسید و شاگردان شفر با برتری قاطع ۳ بر ۱ مقابل حریف اصفهانی راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شدند.

اما ژنرال سابق استقلالی‌ها در بازی امشب مغلوب تکنیک و قدرت مهاجم آفریقایی استقلال شد تا علاوه بر عدم دستیابی به سومین برد پیاپی خود، حذف تلخی از آسیا داشته باشد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *