نوشی‌صوفیانی: یک جعبه شرینی هم به ما ندادند + شفر: تاکتیک دیدار با الریان، نیمه اول جواب نداد – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری تسنیم: داود نوشی‌صوفیانی درباره پیروزی تیمش مقابل پیکان گفت: ما بازی خوبی انجام و حتی یک ضربه پنالتی را هم از دست دادیم
نوشی‌صوفیان در خصوص مشکلات مالی صنعت نفت که با اعتراض فراز کمالوند روبه‌رو شده است، خاطرنشان کرد: متأسفانه بازیکنان نفت مشکل مالی دارند و آخرین دریافتی ما مربوط به پنج ماه پیش است. حتی قبل از عید هم پول نگرفتیم و مسئولان باشگاه حداقل یک جعبه شیرینی به ما ندادند که حداقل از زحمات‌مان تشکر کنند و بگویند که الان پولی نداریم تا به شما بدهیم. این در حالی است که ما بر خلاف همه تیم‌ها حتی در روزهای ابتدایی عید هم تمرین کردیم و تمرین صنعت نفت حتی در روز سیزده به در هم تعطیل نبود.

وی با اشاره به محرومیتش از بازی مقابل سپاهان و مصدومیت سوشا مکانی تأکید کرد: امیدوارم مکانی به بازی بعدی مقابل سپاهان برسد، اما اگر هم این اتفاق رخ نداد، تیم ما دروازه‌بان جوانی مثل محمد دریس دارد که گلر آینده‌داری است و می‌تواند توانایی‌هایش را نشان دهد.

خبرگزاری تسنیم: داود نوشی‌صوفیانی درباره پیروزی تیمش مقابل پیکان گفت: ما بازی خوبی انجام و حتی یک ضربه پنالتی را هم از دست دادیم. در این بازی حداقل باید سه گل به پیکان می‌زدیم و تیم ما واقعاً نمایش خوبی داشت.

دروازه‌بان صنعت نفت که در دومین بازی سال ۹۷ هم دروازه‌اش را بسته نگه داشت در این خصوص عنوان کرد: در دو بازی ابتدایی سال ۹۷ کلین‌شیت کردم و این موضوع مطمئناً انگیزه‌ام را برای بازی‌های بعدی بیشتر می‌کند. امیدوارم در سال جدید عملکرد خوبی نسبت به فصل گذشته داشته باشم.

——————-

ورزش سه:  وینفرد شفر سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری پس از دیدار با سیاه جامگان درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

صحبت های اولیه؟

خیلی بابت نتیجه و عملکردمان در نیمه دوم خوشحالم

ورزش سه:  وینفرد شفر سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری پس از دیدار با سیاه جامگان درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

عدم حضور در کنار خط در نیمه دوم؟

من از طاهری خواستم لب خط باشد و آقای طاهری می دانست که چه بگوید. بعد از گلی که زدیم روی صندلی نشستم چون احساس کردم بازیکنانم به انرژی بیشتری نیاز ندارند تا از من در کنار خط بدست بیاورند. ما در نیمه اول خوب نبودیم و دادن پاس آخر خیلی مهم است که خوب انجام ندادیم. بعد از گل اول می شد استشمام کرد که ما می بریم. در نیمه دوم به سمت فوتبال یک ضرب و دو ضرب رفتیم و این دقیقا همان چیزهایی بود که من خواسته بودم.

خیلی بابت نتیجه و عملکردمان در نیمه دوم خوشحالم. برای زدن گل خیلی خوب و محکم بودیم. باید از حریفمان هم تمجید کنم و نمی دانم چرا در انتهای جدول هستند. می دانید که حیدری و غفوری دو بازیکن ما در سمت راست بودند که مصدوم بودند. می خواستم بویان را در ۹۰ دقیقه ببینم که یکبار در سمت راست و در ادامه میانه زمین بود. ما در نیمه اول مثل بازی با الریان بدون مهاجم بازی کردیم و خیلی نتوانستیم موقعیت و شانس گل پیدا کنیم ولی علی قربانی که آمد اوضاع بهتر شد. دیروز هم گفتم که مقابل تیم های انتهای جدول اگر استقلال ببرد همه می گویند عادی بوده است. در کل بعد از گل اول شرایطمان بهتر شد. از امید ابراهیمی هم باید تمجید کنم. نه تنها به خاطر پاس گلهایش بلکه به خاطر اینکه مثل یک رهبر تیم را به خوبی هدایت می کرد.

صحبت های اولیه؟

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *