نخستین برنامه های تلویزیونی اختصاصی اپل زمستان ۲۰۱۹ از راه می رسند – دیجیاتو + سفیر روسیه: آمریکا فقط زور را می‌فهمد – رئال نیوز

ارسال شده توسط

چندین سال است که می شنویم کمپانی بزرگ اپل قصد ورود به عرصه تولید محتواهای تلویزیونی را روی شبکه سرویس استریم اختصاصی خود دارد

گفته شده اپل برای به سرانجام رسیدن ۱۲ پروژه تلویزیونی که به آنها اشاره شد بیش از ۱ میلیارد دلار بودجه در نظر گرفته است. ظاهراً بخشی از این مبالغ صرف خارج کردن امتیاز تولید برخی برنامه ها از چنگ رقیب اصلی یعنی نتفلیکس شده. قرار است در این تولیدات به نحوی غیر مستقیم به تبلیغ برند و محصولات اپل نیز پرداخته شود.

بر طبق این گزارش در حال حاضر ۱۲ پروژه در ژانرهای مختلف توسط چندین گروه در حال ساخت هستند. نیویورک تایمز محتواهای مورد بحث را در قالب سریال های تلویزیونی بزرگسالانه، برنامه های کودکان، محتواهایی برای آمریکای لاتین و شوهایی مختص اروپایی ها دسته بندی کرده است.

شاید از نظر عده ای اواخر زمستان ۹۷ زمان بسیار زیادی به نظر برسد، اما لازم است بدانیم که پس از چند سال زمینه سازی، قراداد تولید برنامه ها و سریال های شبکه اختصاصی اپل تنها چند ماه پیش به امضا رسیده اند.

چندین سال است که می شنویم کمپانی بزرگ اپل قصد ورود به عرصه تولید محتواهای تلویزیونی را روی شبکه سرویس استریم اختصاصی خود دارد. حالا بر اساس گزارش پایگاه خبری نیویورک تایمز قرار است بالاخره شاهد نمایش نخستین برنامه های تلویزیونی اختصاصی اپل در تابستان سال ۲۰۱۹ (اواخر سال ۹۷) باشیم.

برنامه های تلویزیونی اختصاصی اپل

——————-

خبرگزاری فارس: «آناتولی آنتونوف»، سفیر جمهوری فدراتیو روسیه در واشنگتن در واکنش به اخراج ۶۰ دیپلمات روسیه از آمریکا و بسته شدن کنسول‌گری این کشور در سایتل تصریح کرد که واشنگتن تنها زبان زور را می‌فهمد
دولت انگلیس مدعی شده اسکریپال و دخترش در معرض یک عامل اعصاب جنگی قرار گرفته‌اند که در روسیه تولید می‌شود. آنها در حال حاضر در بیمارستان بستری هستند و حالشان وخیم اعلام شده است.

رویترز نیز به نقل از یک سناتور روس خبر داده که مسکو ۶۰ دیپلمات آمریکایی را اخراج خواهد کرد.

پیش از این دولت انگلیس نیز ۲۳ دیپلمات روس را بعد از اتفاقی که برای سرگئی اسکریپال در این کشور رخ داد اخراج کرده بود.

از سوی دیگر ۱۴ کشور اروپایی نیز امروز دست به اخراج تعدادی از دیپلمات‌های روس زدند. بر اساس آنچه تا لحظه مخابره این خبر اعلام شده، آلمان ۴، دانمارک ۲، لهستان ۴، فرانسه ۴، اوکراین ۱۳، جمهوری چک ۳، لتونی ۱، لیتوانی ۳، ایتالیا ۲ و هلند نیز ۲ دیپلمات روس را اخراج کرده‌اند. استونی نیز وابسته نظامی سفارت روسیه در این کشور را اخراج کرده است.

آمریکا امروز ۶۰ دیپلمات روس را اخراج و کنسولگری روسیه در سیاتل را تعطیل می‌کند. ۱۲ نفر از این دیپلمات‌ها در سازمان ملل مشغول به فعالیت هستند.

اسکریپال پیش‌تر سرهنگ سرویس اطلاعاتی ارتش روسیه بود و در سال ۲۰۱۰ با جاسوس‌های روس که در غرب گرفتار شده‌ بودند مبادله شد و از انگلیس پناهندگی گرفت. در سال ۲۰۰۶ یک دادگاه روسیه‌ای اسکریپال را به دلیل همکاری با سرویس MI6 در دوران خدمتش در ارتش روسیه به خیانت متهم کرده بود.

خبرگزاری فارس: «آناتولی آنتونوف»، سفیر جمهوری فدراتیو روسیه در واشنگتن در واکنش به اخراج ۶۰ دیپلمات روسیه از آمریکا و بسته شدن کنسول‌گری این کشور در سایتل تصریح کرد که واشنگتن تنها زبان زور را می‌فهمد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *