ناظم‌الشریعه: پرهیزکار باید پاسخگوی لغو ملاقات دوستانه با قطر باشد/ به چه دلیل باید مخالف شمسایی باشم؟

سیدمحمد ناظم‌الشریعه درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درون مورد لغو دو ملاقات دوستانه که قرار بود میان تیم ملی فوتسال ایران و قطر جهت بازگشت آقای گلی وحیدشمسایی، گفت: لغو دو ملاقات قطر با تیم ملی فوتسال ایران ارتباطی به من ندارد و تصمیم‌گیرنده درون رابطه با برگزاری و یا عدم برگزاری با فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال هست داود پرهیزکار  سرپرست کمیته فوتسال نظر من را درون رابطه با برگزاری  دو گیم با قطر خواستار شد،که من موافقت خودم را همان اول  عنوان کردم. وظیفه سرمربی تیم ملی دعوت بازیکنان و آماده کردن  آنها جهت حضور درون تورنمنت‌های مختلف هست…نه مسئول برگزاری مسابقات و گیم‌های تدارکاتی تیم ملی. 

سرمربی تیم ملی درون جواب به سوالی مبنی بر اینکه درون حال حاضر بعضی مدعی هستند که شما مخالف با بازگشت  آقای گلی جهان توسط وحید شمسایی هستید، گفت: هرگز این حرف را قبول ندارم و همان طور که قبلا هم گفتم وحید شمسایی ازبرای فوتسال ایران زحمات زیادی کشیده هست  و حق زیادی برگردن تیم ملی و فوتسال ایران دارد،به چه دلیل من باید مخالف باشم .

وی گفت:  همانصورت که گفتم فدارسیون و کمیته فوتسال  از من نظر خواستند من هم موافقت کردم و دلیلی نمی‌دیدم که بخواهم مخالفت کنم…نمی‌دانم این چه صحبتی هست که بعضی از دوستان انجام می‌دهند…من خودم موافق با برگزاری ملاقات با قطر بودم و تا به امروز هم ازبرای  این گیم دو اردو برگزار کردیم.

وی درون آخر گفت: باز هم می‌گویم درصورتیکه گیم‌ای لغو شده من نباید پاسخگو باشم. این موضوع را باید فدراسیون فوتبال و پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال جواب بدهد که دلیل لغو گیم با قطر چه بوده هست.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *