ناصر الخلیفی: به تجربه رئال باختیم + زیدان: از صعود خوشحالم – رئال نیوز

ارسال شده توسط

ایسنا: به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن در دیدار برگشت برابر رئال مادرید با نتیجه‌ دو بر یک تن به شکست داد و از دور رقابت‌ها کنار رفت
او ادامه‌ داد: در نیمه نخست با وجود این که توپ و میدان را در اختیار داشتیم اما نمی‌توانستیم خود را به دروازه‌ حریف برسانیم. یک گل کافی بود تا ما را در نیمه نخست امیدوار کند. اخراج وراتی همه چیز را خراب کرد. به‌ هر حال این دیدار به پایان رسیده و باید به آینده فکر کرد.

رئیس باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن در ادامه‌ صحبت‌های خود در واکنش به برکناری اونای امری، سرمربی این تیم، گفت‌: الان زمان مناسبی برای این کار نیست. باید آرامش خود را حفظ کرد و از تصمیمات احساسی صرف نظر کرد.

ایسنا: به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن در دیدار برگشت برابر رئال مادرید با نتیجه‌ دو بر یک تن به شکست داد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. ناصر الخلیفی، رئیس متمول باشگاه پاریسی این‌گونه به شکست تیمش واکنش نشان داد: بعد از حذف شدن از لیگ قهرمانان اروپا احساس بسیار بدی دارم. اصلا حس خوبی ندارم و باید بگویم که بسیار ناراحت هستم.

الخلیفی در پایان سخنانش اظهارکرد: چنین چیزی را قبول ندارم که انگیزه پیروزی نداشتیم و یا این که به خوبی برای این دیدار آماده نشده بودیم. قبل از بازی در چشم بازیکنان پاری ‌سن‌ ژرمن انگیزه و شور و شوق زیادی برای پیروزی دیدم. در نیمه نخست بهتر از حریف بودیم اما در نهایت به تجربه زیاد رئال مادرید باختیم. از این که در باشگاه بزرگ پاری ‌سن‌ ژرمن سرمایه‌گذاری کرده‌ایم خوشحال هستم. این سرمایه‌گذاری را ادامه‌ خواهیم داد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید پس از برتری ۲ بریک تیمش در زمین پاری‌سن‌ژرمن و صعود به مرحله یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا از نمایش بازیکنانش تمجید کرد
او گفت: به همه بازیکنان تبریک می‌گویم چون بازی فوق‌العاده خوبی انجام دادند. از همان ابتدا قدرت را به رخ حریف کشیدیم. ارائه چنین نمایشی اهمیت زیادی داشت. از اینکه در خانه رقیبی سرسخت پیروز شدیم، بسیار بسیار خوشحالم. انتخاب ۱۱ بازیکن اصلی برای این بازی بسیار دشوار بود. همه بازیکنانم را در اختیار داشتم و خوشبختانه تصمیماتم نتیجه داد.همه چیز خوب پیش رفت و حالا یک پله صعود کرده‌ایم. نیمکت نشینی برای هر بازیکنی اتفاق می‌افتد اما مهم این است که هر بازیکن در هر شرایطی خودش را آماده نگاه دارد.

زیزو در پایان افزود: از صعود خوشحالم، با این حال هنوز اتفاق خاصی نیفتاده و تنها موفق به صعود به یک‌چهارم‌نهایی شده‌ایم. حالا باید به بازی‌های لالیگا فکر کنیم. بیل هم نباید نگران بازی کردن خودش باشد. فصل هنوز باقی مانده و قطعا بازی‌های زیادی به او می‌رسد.

خبرگزاری تسنیم: زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید پس از برتری ۲ بریک تیمش در زمین پاری‌سن‌ژرمن و صعود به مرحله یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا از نمایش بازیکنانش تمجید کرد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *