ناصری: درون مرحله پلی‌آف باید داوران باتجربه قضاوت کنند/فوتسال مظلوم هست

رضا ناصری درون گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درون مورد حوادث و حواشی این روزهای فوتسال به خصوص گیم گیتی پسند اصفهان و شهروند ساری گفت: این روزها فوتسال اینقدر کوچک شده هست که حواشی گیم گیتی پسند و شهروند درون مقابلش چیزی نیست، هر دو باشگاه خصوصی و از باشگاه‌های پرطرفدار کشور هستند و نباید این درگیری ها را به نام این دو باشگاه خوب ثبت کرد.

وی درون ادامه گفت: همیشه و درون همه مسابقات ورزشی تماشاگران تشویق  و توهین می کنند و همچنین درون صورت غلط داور یا حتی یک بازیکن، احتمال درگیری میان تماشاگران وجود دارد ولی درون روز گیم این دو تیم باید پیشکسوتان و بزرگترهای دو باشگاه تماشاگران را به آرامش دعوت می‌کردند و نمی‌گذاشتند این چنین اتفاقی رخ دهد.

دروازه بان سابق تیم ملی فوتسال ایران گفت : این شکل اتفاقات جایگاه فوتسال را درون جامعه خراب می‌کند فوتسال که خودش مظلوم واقع شده اینجا وظیفه ما فوتسالی‌هاست که نگذاریم این اتفاقات رخ دهد. من از سازمان لیگ و کمیته انضباطی می‌خواهم هرچه سریع‌تر یک‌ کمیته حقیقت یابی درون رابطه با این موضوع تشکیل داده تا واقعیت های این گیم بهتر معلوم شود

ناصری همچنن از کمیته داوران درخواستی داشت و گفت : من از کمیته داوران می‌خواهم که درون مرحله پلی آف که مرحله خیلی حساس و سرنوشت ساز ازبرای تیم‌ها هست از داوران باتجربه استفاده کردن کند، به خصوص داورانی که مقبول هر دو تیم باشند و چیدمان داوری را ازبرای هر گیم دقیق انتخاب کنند تا شاهد حوادث و اتفاقات این چنینی نباشیم. فوتسال ورزش لحظه هاست به این معنی اینکه درون یک لحظه و با یک سوت غلط داور امکان دارد سبب درگیری میان تماشاگران و بازیکنان دو تیم شود.

وی همچنین درون مورد انتخاب داوود پرهیزگار به عنوان سرپرست تازه کمیته فوتسال گفت : درون همین ابتدا به پرهیزکار تبریک می گویم و من تا جایی که از وی شناخت دارم آدم خوب و زحمتکشی درون فدراسیون فوتبال بوده و درون قسمت‌های مختلف فدراسیون فعالیت داشته و تا حدودی هم موفق بوده باید ببینیم آیا وی می‌تواند درون فوتسال هم موفق باشد یاخیر؟

وی همچنین درون مورد انتخاب اعضای تازه کمیته فنی فوتسال گفت: ما پیشکسوتان زیاد و با تجربه ای درون فوتسال داریم از وی درخواست دارم از کسانی درون کمیته فوتسال و کمیته فنی استفاده کردن کند که حداقل این افراد مستقل و تیمی درون لیگ نداشته باشند تا خدای نکرده فردی یا باشگاهی بخواهد حرف و حدیثی ازبرای کمیته فوتسال به وجود آورد .

وی درون آخر گفت: من از همه پیشکسوتان فوتسال درخواست می کنم که همچنان از این رشته حمایت کنند فوتسال ما اکنون خیلی خراب شده و هیچ حامی و اسپانسری حاضر نیست باشگاهها و فوتسال را حمایت کنند تیم ملی سوم دنیا و قهرمان آسیا شده هم اکنون نتوانسته پاداش قهرمانی خود را دریافت کردند ولی برعکس درون تیم ملی فوتبال به محضی اینکه پیروزی به دست می آید فدراسیون فوتبال پاداش آنها را سریع پرداخت می کند. من منکر زحمات فوتبالیستها نیستم ولی توقع داریم که مسئولان فدراسیون فوتبال به فوتسال هم نگاهی داشته باشند.

انتهای پیام/ر

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *