مک‌براید: پولیشیچ به لیورپول برو! + فینال لیگ برتر بسکتبال به بازی آخر کشیده شد – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری فارس: در چند وقت گذشته «کریستیان پولیشیچ» بازی‌های خوبی برای دورتموندی‌ها انجام داده و البته در رادار تیم‌های بزرگی همچون رئال مادرید و بایرن مونیخ قرارگرفته است
در مورد او یکی از اسطوره‌های فوتبال آمریکا یعنی بریان مک‌براید در مصاحبه‌‌ای حرف‌های جالبی زده است.این پیشکسوت فوتبال از بازیکن جوان بورسیا خواسته هر زمان که برای رفتن به تیمی دیگر تصمیم‌گیری کرد، لیورپول را انتخاب کند.

خبرگزاری فارس: در چند وقت گذشته «کریستیان پولیشیچ» بازی‌های خوبی برای دورتموندی‌ها انجام داده و البته در رادار تیم‌های بزرگی همچون رئال مادرید و بایرن مونیخ قرارگرفته است.
البته برای این توصیه مک‌براید دلایل خاص  خودش را داشته و در مصاحبه با ESPN گفت:پولیشیچ باید تیمی را انتخاب کند که به او کمک کند بیشتر پیشرفت داشته باشد.جایی که بتواند سبک خاص فوتبالش را ارتقا ببخشد و توانمندی‌هایش را به بهترین شکل آشکار سازد.

مک‌براید که خود در سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۸ در لیگ برتر انگلیس،‌برای فولام بازی کرد، همچنین عنوان کرد:با حضور در لیورپول او در حقیقت به تیمی ملحق می‌شود که سبک بازی نزدیکی به او دارد.

——————-

خبرگزاری مهر: از مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاههای کشور امروز شنبه دیدار چهارم میان دو تیم مهرام تهران و شهرداری تبریزدر تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد
خبرگزاری مهر: از مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاههای کشور امروز شنبه دیدار چهارم میان دو تیم مهرام تهران و شهرداری تبریزدر تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. در این دیدار تیم بسکتبال مهرام با نتیجه ۹۵ به ۸۶ مقابل حریف خود متحمل شکست شد. این در حالی است که مهرام روز گذشته در دیدار سوم که میزبانی آن را برعهده داشت صاحب برتری شده بود.

هفته گذشته نیز دیدار اول و دوم فینال به ترتیب با برتری مهرام و شهرداری تبریز به پایان رسیده بود. بدین ترتیب دو تیم مهرام و  شهرداری در مرحله فینال لیگ بسکتبال با دو برد و دو باخت شرایط مساوی دارند. این مرحله از رقابت ها به صورت ۳ از ۵ برگزار می‌شود. بر این اساس برگزاری دیدار پنجم تعیین کننده قهرمان خواهد بود.

دیدار پنجم مهرام تهران و شهرداری تبریز در فینال لیگ بسکتبال روز سه شنبه برگزار می‌شود.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *