مومنی: استراماچونی و کالدرون محتاط وارد دربی نمی شوند

محمد مومنی درون گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درون مورد برگزاری دربی پایتخت درون هفته چهارم لیگ برتر گفت: دربی لیگ نوزدهم گیم بسیار خوبی می شود. سرمربیان هر دو تیم ازبرای نخستین مرتبه هست که چنین دربی را تجربه می کنند و بدون استرس و نگاه فوتبالی و به دور از احتیاط تیم شان را به میدان می فرستند…هر دو مربی دوست دارند که بازیکنان شان فوتبالی زیبا را ارایه بدهند و این برگ برنده هر دو تیم هست. درون این مسابقه مربیان استقلال و پرسپولیس محتاط نخواهند بود و به همین دلیل گیم زیبا می شود.

وی افزود: من شناخت کافی از بازیکنان استقلال دارم و آنها سرشار از انگیزه هستند و دوست دارند پیروز شوند. درصورتیکه ظرفیت روانی آنها به اندازه ظرفیت گیم کردنشان باشد قطعا شرایط خوبی درون میدان خواهند داشت. چون خیل عظیمی از هواداران این گیم را می بینند و انتظار برد دارند.

این پیشکسوت استقلال درون مورد اینکه ترکیب این تیم نسبت به فصل گذشته تغییرات زیادی داشته هست، گفت: بله کار دشوار هست. بعضی از بازیکنان استقلال تجربه حضور درون دربی را هم ندارند. حضور درون استقلال با سایر تیم ها متفاوت هست. حضور زیاد هواداران گاهی ناخواسته سبب آسیب روحی به بازیکنان می شود. هواداران همگی انتظار موفقیت دارند.  

مومنی درون مورد اینکه چقدر برگزاری زودهنگام دربی سبب تاثیر روی کیفیت مسابقه می شود، اظهار داشت: این نگاه خیلی کارشناسی و حرفه‌ای نیست. اینکه بگوییم درون هفته چهارم هم اکنون تیم ها جا نیفتاده اند حرف درستی نیست. فوتبال امروز دنیا فوتبالی مدرن و پیشرفته هست. بازیکنان و مربیان از نخستین مسابقه باید بهترین عملکرد خود را ارایه بدهند. بیان اینکه هم اکنون هفته های ابتدایی هست و گیم ها شکل واقعی خود را نگرفته مسایلی هست که تنها درون فوتبال ما بیان می شود و این حرف ها درون فوتبال های دیگر کشورها رایج نیست. بعید می‌دانم مربی مثل استراماچونی که یک مربی حرفه ای هست چنین الفاظی را به کار ببرد.

پیشکسوت استقلال درون مورد مسایلی که میان وی و باشگاه استقلال پیش آمد گفت: با وجود دلخوری که از فتحی مدیرعامل باشگاه دارم باید بگویم وی ازبرای باشگاه خیلی کار می‌کند و امیدوارم بتواند هواداران را راضی کند. 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *