مورینیو: جایزه مربی اخلاق، باید به من برسد – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایسنا: سرمربی منچستریونایتد می‌گوید جایزه خوش رفتارترین مربی فصل لیگ برتر را در این فصل باید به او بدهند
خبرگزاری ایسنا: سرمربی منچستریونایتد می‌گوید جایزه خوش رفتارترین مربی فصل لیگ برتر را در این فصل باید به او بدهند.
ژوزه مورینیو قبل از بازی تیمش برابر نیوکاسل در صحبت‌هایی گفت: امسال خیلی جدی به دنبال این هستم که جایزه خوش رفتارترین مربی سال را به خود اختصاص دهم. در لیگ برتر جایزه‌های زیادی وجود دارند. جایزه بهترین مربی و جوایز دیگری وجود دارند و یک جایزه را هم باید به برترین مربی اخلاق بدهند. مربی که در کنار زمین مسابقه بهترین رفتار ممکن را دارد. من امسال غیر از بازی با ساوتهمپتون که پای من وارد زمین شد، در بقیه بازی‌ها کوچکترین مشکلی برای داور چهارم ایجاد نکردم. امسال خیلی تلاش کردم. البته این طور نبود که قبلا مربی خیلی بدی بوده باشم و الان اوضاع فرق کرده باشد.

سرمربی یوناید درباره وضعیت تیم اضافه کرد: شرایط تیم خوب است و همه چیز عالی پیش می‌رود. اریک بایی و دلی بلیند در دسترس نیستند و زلاتان از دو روز قبل تمرین با تیم را آغاز کرده است، پس دو روز است که با گروه است و در حال پیشرفت، ما شرایط خوبی داریم. درباره پوگبا نیز باید بگویم که اهمیتی ندارد که تیم با چه تاکتیکی بازی می‌کند، از نظر من پوگبا یک هافبک است، او یک هافبک است و پیدا کردن هافبک با پتانسیلی بیشتر نسبت به پوگبا کار دشواری است زیرا او همه چیز دارد.

دو تیم منچستریونایتد و نیوکاسل تاکنون ۴۵ بازی در مقابل هم در لیگ برتر انجام داده‌اند که سهم شیاطین سرخ ۲۶ و سهم نیوکاسل ها فقط پنج برد بوده است و ۱۴ بازی هم مساوی شده است.

منچستریونایتد با ژوزه مورینیو در این فصل در رده دوم لیگ برتر قرار گرفته است و در لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی نیز حضور دارند.

به نظر می‌رسد کنایه مورینیو به یورگن کلوپ و آنتونیو کونته و حتی پپ گواردیولا باشد که در این فصل چندین بار در کنار زمین حاشیه ساز شدند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *