مهران حاتمی: در یک لحظه بازی را واگذار کردیم + تب PSG – رئال در پاریس بالا گرفت – رئال نیوز

ارسال شده توسط

ایسنا: مهران حاتمی، سرمربی شهرداری تبریز پس از دومین شکست برابر مهرام اظهار کرد: از هواداران تشکر می کنم که از راه دور آمدند و تیم را حمایت کردند
ایسنا: مهران حاتمی، سرمربی شهرداری تبریز پس از دومین شکست برابر مهرام اظهار کرد: از هواداران تشکر می کنم که از راه دور آمدند و تیم را حمایت کردند. فکر می کنم بچه های ما در دفاع خیلی خوب بودند اما یک جاهایی امتیاز دادیم که نباید می دادیم.

او ادامه داد: پولن بازیکن خارجی مهرام همه قدرتش را برای نیمه دوم نگه می دارد و عملکرد خوبی داشت. پولکو هم پولکو همیشگی نبود.

حاتمی در پایان گفت: خوشحالیم که بازی های خیلی خوبی اتفاق می افتد. مسابقه ها برای همه جز مربیان خوب است.

سرمربی شهرداری تبریز تصریح کرد: یکی دو ضد حمله را گل نزدیم و موقعیت شد برای حریف و بازی را از دست دادیم. ان‌شاءالله در بازی فردا جبران می کنیم.

——————-

ورزش سه: تنها ۵ روز تا شروع بازی رئال و پی اس جی در سانتیاگوبرنابئو باقی مانده است و سه هفته بعد در پاریس، دیدار برگشت برگزار خواهد شد

با آمدن نیمار، فروش پیراهن های پی اس جی نسبت به فصل گذشته ۱۲۰ درصد رشد داشته و حتی پیراهن های زرد دوم این باشگاه نیز ۴ برابر سال گذشته به فروش رفته اند.

طبق همین گزارش، قرار است به زودی فروشگاه های اختصاصی پی اس پی در پاریس دو برابر شوند چرا که فروشگاه های فعلی دیگر جوابگوی خیل عظیم هواداران نیستند. بسیاری از هواداران به پیروزی برابر رئال اطمینان دارند و روی درخشش نیمار حساب ویژه ای باز کرده اند. آنها امیدوارند تیم محبوب شان برای اولین بار به فینال لیگ قهرمانان صعود کند.

خبرنگار مارکا در سفری به پاریس گزارش داده است که این روزها تب بازی با رئال در پاریس بالا گرفته و حتی سرمای شدید هوا نیز باعث نشده تا فروشگاه های باشگاه پی اس جی در شهر پاریس خلوت و خالی از هوادار باشند.سلفی با بنرهای بازی پی اس جی-رئال در این فروشگاه ها بسیار پرطرفدار است و پیراهن های نیمار بیشتر از همیشه به فروش می روند.

ورزش سه: تنها ۵ روز تا شروع بازی رئال و پی اس جی در سانتیاگوبرنابئو باقی مانده است و سه هفته بعد در پاریس، دیدار برگشت برگزار خواهد شد. فینالی زودرس که در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برگزار خواهد شد.

تب PSG - رئال در پاریس بالا گرفت

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *