مهابادی: ۵۰ درصد تیم فجر تغییر کرده هست/مسئولان استان تنها شعار داده‌اند

داوود مهابادی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درون مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: ۲۰ روز هست که تمرینات خود را شروع کردیم و چند بازیکن اصلی خود را به دلیل شرایط مالی از دست دادیم.

وی درون ادامه گفت: با توجه به اینکه این بازیکنان به دلیل شرایط بد اقتصادی از تیم جدا شدند ما درون پی جایگزین بودیم و چند بازیکن سرباز و آزاد توانستیم جذب کنیم درون دفاع راست امیر حسین صدقی از بادران، محمد امین از سرخپوشان ابوالفضل اعلایی و امیر شبان از پارس جنوبی، رحیم آله بوغ ویش از کارون خرمشهر،  میلاد احدی از ملوان و دو  بازیکن سابق برق شیراز و فجر شهید سپاسی محمدرضا احمدی و فروزان دانا را که به امیدهای پیکان  قرض داده بودیم به باشگاه برگرداندیم.

سرمربی فجر شهید سپاسی شیراز گفت: درون حال حاضر  سه بازیکن تاثیرگذار دیگر را  از باشگاه درخواست کردیم ولی به دلیل  شرایط بد مالی تاکنون نتوانستیم این سه بازیکن را جذب کنیم  وبه خاطر همین شرایط اقتصادی درون این مدت وقت تمام اردوهای خود را درون شیراز برگزار کردیم. قرار هست امروز گیم دوستانه ای با ذوب آهن داشته باشیم و پس از این گیم هم قرار هست درون جام شهدای شیراز دوبازی دیگر برگزار کنیم و تا شروع لیگ دو گیم تدارکاتی دیگر نیز داشته باشیم .

وی گفت:  ۵۰ درصد تیم فجر نسبت به سال گذشته تغییر کرده هست. تلاش ما درون کادر فنی این هست که بتوانیم تا شروع لیگ به اهداف تاکتیکی خود برسیم امیدوارم بازیکنان تازه بتوانند زودتر با نفرات قدیم به هماهنگی کامل برسند.

مهابادی همچنین درون مورد وضعیت مالی باشگاه گفت: تا به امروز مسئولین استان تنها قول و شعار دادند و به حرفشان  عمل نکردند من درون اینجا باصراحت می گویم  درصورتیکه کمک‌های رحیمی استاندار  فارس، کامیاب مدیر کل ورزش جوانان و زارع نماینده محترم مردم آباده درون مجلس شورای اسلامی نبود ما به مشکلات مالی بیشتری  روبرو می‌شدیم.

وی درون آخر‌گفت: درون اینجا از مسئولین استان فارس می خواهم که به کمک تیم بشتابند مطمئنم درصورتیکه همه مسئولان فارس  دست به دست  هم دهند و همت کنند و این باشگاه را از نظر شرایط مالی حمایت کنند تا باشگاه بتواند بازیکنان مدنظر  کادر فنی  را جذب کنند استان فارس شهر  شیراز این پتانسیل را دارد که یک تیم درون  لیگ برتر داشته باشد.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *