مصائب عجیب آرسن ونگر برای سرمربیگری! + اهتراز پرچم‌های بزرگ و جر و بحث ۲ بازیکن ذوب‌آهن – رئال نیوز

ارسال شده توسط

ورزش سه: آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال مدعی شد برای انتخاب شغل آینده خود با دشواری هایی مواجه است.

 بعد از انجام آخرین بازی فصل توپچی ها برابر هادرسفیلد، آرسن ونگر رسما و برای همیشه از جمع توپچی ها جدا شد و حالا ادعا می کند که اگر هدایت تیمی دیگر از لیگ برتر را بر عهده گیرد به مذاق هواداران خوش نخواهد آمد
 بعد از انجام آخرین بازی فصل توپچی ها برابر هادرسفیلد، آرسن ونگر رسما و برای همیشه از جمع توپچی ها جدا شد و حالا ادعا می کند که اگر هدایت تیمی دیگر از لیگ برتر را بر عهده گیرد به مذاق هواداران خوش نخواهد آمد.

مصائب عجیب آرسن ونگر برای سرمربیگری!

اگر به تیم دیگری از لیگ برتر بروم مردم ممکن است احساس کنند که به آنچه که در اینجا ساخته ام خیانت کرده ام و این مسئله ای است که من در حال حاضر با آن مواجه هستم. باشگاه و قلب من اینجاست و برای همیشه نیز همینگونه خواهد ماند. همانطور که در سخنرانی بعد از بازی برابر برنلی در زمین گفتم، من بیشتر از همه طرفدار آرسنال هستم.”

آرسن ونگر گفت: “جدایی از آرسنال برای من بسیار دشوار خواهد بود اما اگر بخواهم به حرفه مربیگری ادامه بدهم باید به خارج از انگلیس سفر کنم زیرا حس می کنم اگر در لیگ برتر بمانم و در تیمی به جز آرسنال مربیگری کنم به این تیم خیانت کرده ام.

ورزش سه: آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال مدعی شد برای انتخاب شغل آینده خود با دشواری هایی مواجه است.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: تیم‌های استقلال و ذوب آهن اصفهان در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰:۴۵ امشب (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفته‌اند
* سعید بیگی، بازیکن پیشین استقلال هم در ورزشگاه نظاره‌گر بازی است.

* سیدمهدی رحمتی به مانند بازی قبل به سمت امیر قلعه‌نویی رفت.

* هواداران ذوب‌آهن شعار شش‌تایی‌ها را سر دادند.

 خبرگزاری تسنیم: تیم‌های استقلال و ذوب آهن اصفهان در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰:۴۵ امشب (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفته‌اند. گوشه‌ای از حواشی این بازی در زیر می‌آید:

* در ابتدای بازی تیام روی میلاد فخرالدینی مرتکب خطا شد که با واکنش بازیکنان ذوب‌آهن روبه‌رو شد. در ادامه روزبه چشمی وارد درگیری شد و بازیکنان مجبور به دخالت شدند. به دنبال این برخوردها جو ورزشگاه برای دقایقی ملتهب شد. در بازی رفت هم بازیکنان با هم درگیر شده بودند و استقلالی‌ها اعتقاد داشتند که بازیکنان ذوب‌آهن خشن بازی کرده بودند.

اهتراز پرچم‌های بزرگ و جر و بحث ۲ بازیکن ذوب‌آهن

* در یک صحنه رشید مظاهری با وحید محمدزاده مدافع تیمش جروبحث کرد.

* با حضور بازیکنان برای شروع بازی، هواداران استقلال پرچم‌های بزرگی را به اهتراز در آوردند.

*هواداران استقلال در روبه‌روی جایگاه پرچم بزرگ آبی رنگ را که دو ستاره قهرمانی در آن دیده می‌شد، به اهتراز در آوردند.

* وینفرد شفر و امیر قلعه‌نویی پیش از آغاز بازی با هم خوش‌و‌بش کردند.

* هواداران دو تیم بارها علیه هم شعار دادند تا جو ورزشگاه متشنج شود.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *