مشتاقی: برخی کشتی‌گیران، اخلاق را باختند + یحیی توره: می‌خواهم در لیگ برتر بمانم – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایسنا: عضو شورای فنی کشتی فرنگی گفت: متاسفانه برخی کشتی‌گیران اخلاق را در رقابت های انتخابی تیم ملی باختند
وی خاطرنشان کرد: باید روی همین نفرات سرمایه‌گذاری کنیم چراکه دو رقابت مهم بازی‌های آسیایی اندونزی و مسابقات جهانی مجارستان را پیش رو داریم. بازی های آسیایی اهمیت بالایی برای کاروان ورزشی ایران دارد و باید مدال آور باشیم.

مشتاقی درباره درگیری های رخ‌داده در جریان برخی مسابقات نیز عنوان کرد: متاسفانه برخی کشتی گیران اخلاق را باختند، شاهد درگیری هایی بودیم که در شأن کشتی نبود. عمر مدال و قهرمانی خیلی زود عمرش تمام می شود اما این اخلاق و جوانمردی است که باقی می‌ماند و کشتی گیران اگر می‌خواهند در آینده از آنها به نیکی یاد شود باید راه آقا تختی را بروند.

خبرگزاری ایسنا: عضو شورای فنی کشتی فرنگی گفت: متاسفانه برخی کشتی‌گیران اخلاق را در رقابت های انتخابی تیم ملی باختند.

عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی درباره غایبان مرحله نهایی گفت: کشتی گیرانی که فدراسیون کشتی مدارک آنها را تایید کند ما هم برای آنها برنامه ریزی خواهیم کرد.این نفرات نیز به اردو ها دعوت خواهند شد و برای حضور در تورنمنت انتخاب می‌شوند، اما اگر مجوز نداشته باشند هیچ شانسی برای حضور در تیم ملی نخواهند داشت.

بهرام مشتاقی درباره ارزیابی خود از مسابقات مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: موجودیت کشتی فرنگی ما همین نفراتی بودند که در مرحله نهایی کشتی گرفتند.

——————-

ورزش سه: یحیی توره، هافبک منچسترسیتی تاکید کرد که می‌خواهد فوتبالش را در لیگ برتر ادامه دهد.

 توره ۳۴ ساله در پایان فصل سیتی را پس از ۸ فصل ترک خواهد کرد
 توره ۳۴ ساله در پایان فصل سیتی را پس از ۸ فصل ترک خواهد کرد. او در این مدت، ۳ قهرمانی لیگ برتر به دست آورده و دستاوردهای فوق العاده ای از آن خود کرده است. با وجود پیشنهادات جذاب از سرتاسر دنیا، توره قصد دارد در لیگ برتر بماند و به فوتبالش در جزیره ادامه دهد.

او گفت:” البته که من دوست دارم در انگلیس ادامه دهم. شاید یک یا دو سال دیگر بازی کنم. شاید آن موقع به چین یا ابوظبی بروم و بیشتر پول در بیاورم. البته، هر کسی از پول بیشتر خوشحال می‌شود ولی این نقطه نظر من نیست.”

ورزش سه: یحیی توره، هافبک منچسترسیتی تاکید کرد که می‌خواهد فوتبالش را در لیگ برتر ادامه دهد.

توره درباره پیشنهادات از دیگر تیم‌ها گفت:” کمی زمان می‌برد ولی باید تصمیم درستی بگیرم. مشخصا باشگاه‌های دیگری هم هستند ولی باید تمام شرایط را بررسی کنم که ببینم چه خواهد شد.”

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *