مسی به تنهایی نمی‌تواند آرژانتین را قهرمان کند + روحانی، قهرمانی تیم ملی تکواندو نوجوان را تبریک گفت – رئال نیوز

ارسال شده توسط

ورزش سه: کلودیو تاپیا، رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین تاکید کرد مسی نمی تواند به تنهایی باعث قهرمانی این تیم در جام جهانی شود
همانند بارسلونا، لیونل مسی نیاز دارد برای کسب موفقیت یک تیم باکیفیت را کنار خود داشته باشد. او بازیکن بالغی است و حضورش در ترکیب آرژانتین یک مزیت بزرگ محسوب می شود. لیونل مسی بسیار جاه طلب است و نیاز دارد در جام جهانی موفق شود.

ورزش سه: کلودیو تاپیا، رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین تاکید کرد مسی نمی تواند به تنهایی باعث قهرمانی این تیم در جام جهانی شود.

تاپیا گفت: “ما بهترین بازیکن جهان را در اختیار داریم، اما ما باید به او کمک کنیم زیرا لیونل مسی نمی تواند این کار را به تنهایی انجام دهد.

 شکست با ۶ گل برابر اسپانیا در شب غیبت لیونل مسی باعث شد تا بسیاری آلبی سلسته را بدون کاپیتان خود، تیمی معمولی خطاب کنند و تاپیا نیز معتقد است همانند بارسلونا، مسی نیاز به هم تیمی های باکیفیتی دارد تا بتواند موفقیت در جام جهانی را تجربه کند.

مسی به تنهایی نمی‌تواند آرژانتین را قهرمان کند

ما تنها تیمی هستیم که ۳ مربی عوض کرد و به جام جهانی رسیده است. تیم های دیگر در حال انجام فعالیت هایی هستند که طی چهار سال گذشته ادامه داشته است. اگر آرژانتین به نیمه نهایی برسد، از نظر من ناکام نبوده است.”

——————-

خبرگزاری ایسنا: رئیس جمهور قهرمانی مقتدرانه تیم ملی تکواندو پسران نوجوان کشورمان در مسابقات جهانی تونس را تبریک گفت

 رئیس جمهور با تبریک قهرمانی مقتدرانه تیم ملی تکواندو پسران نوجوان کشورمان در مسابقات جهانی تونس، تاکید کرد که اینگونه درخشش های غرورآفرین و به اهتزاز درآمدن پرچم پر افتخار و طنین سرود ملی ایران اسلامی در جهان، موجی از سرور و امید را به خانه هر ایرانی ارمغان می‌آورد و نویدبخش فتح قله‌های فردا است
خبرگزاری ایسنا: رئیس جمهور قهرمانی مقتدرانه تیم ملی تکواندو پسران نوجوان کشورمان در مسابقات جهانی تونس را تبریک گفت

گفتنی است، امروز جمعه در پایان دوازدهمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۸، تیم ملی نوجوانان ایران با ۷ طلا و ۲ برنز بعد از هشت سال با اقتدار قهرمان جهان شد.

 رئیس جمهور با تبریک قهرمانی مقتدرانه تیم ملی تکواندو پسران نوجوان کشورمان در مسابقات جهانی تونس، تاکید کرد که اینگونه درخشش های غرورآفرین و به اهتزاز درآمدن پرچم پر افتخار و طنین سرود ملی ایران اسلامی در جهان، موجی از سرور و امید را به خانه هر ایرانی ارمغان می‌آورد و نویدبخش فتح قله‌های فردا است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *