مامیچ: در ورزشگاه آزادی به‌ دنبال بُرد خواهیم بود + عبداللهی: ناظر داوری گفت همه چیز را دیدم – رئال نیوز

ارسال شده توسط

 خبرگزاری تسنیم: زوران مامیچ، سرمربی العین پس از تساوی ۲ــ۲ تیمش مقابل استقلال گفت: استقلال بازی بسیار خوبی انجام داد و نسبت به فصل گذشته که مقابل آنها بازی کردیم، تیم بسیار خوبی شده است
وی در خصوص اینکه تیمش امتیاز کمی در خانه مقابل استقلال کسب کرد و با این شرایط فکر می‌کند در بازی برگشت در ورزشگاه آزادی چه اتفاقی رخ بدهد، گفت: در هر بازی برای برد به میدان می‌رویم، اما با این حال می‌دانم که کار سختی خواهیم داشت. در آزادی مطمئناً تماشاگران زیادی به ورزشگاه می‌آیند و با اتمسفری که ایجاد می‌کنند، شاهد یک بازی مهیج خواهیم بود. همیشه فلسفه‌ام کسب پیروزی است و در بازی برگشت برای پیروزی به میدان خواهیم رفت.

سرمربی العین امارات درباره اینکه چرا از احمد خلیل زودتر استفاده نکرد، گفت: با اینکه احمد خلیل را دیر به زمین آوردیم، اما با توجه به کیفیت خوبی که دارد، توانست نتیجه را عوض کند.

 خبرگزاری تسنیم: زوران مامیچ، سرمربی العین پس از تساوی ۲ــ۲ تیمش مقابل استقلال گفت: استقلال بازی بسیار خوبی انجام داد و نسبت به فصل گذشته که مقابل آنها بازی کردیم، تیم بسیار خوبی شده است.

——————-

خبرگزاری فارس: نصرالله عبداللهی سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص دیدار با العین اظهار داشت: بازی خوبی بود و دیدید چقدر مردانه جنگیدیم متأسفانه داور همه کار کرد و خیلی ما را اذیت کرد
وی افزود:‌ ناظر داوری را بعد از بازی دیدم و با او صحبت کردم و به او گفتم این چه قضاوتی بود که او هم اعلام کرد که داور دچار اشتباه شده است.

خبرگزاری فارس: نصرالله عبداللهی سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص دیدار با العین اظهار داشت: بازی خوبی بود و دیدید چقدر مردانه جنگیدیم متأسفانه داور همه کار کرد و خیلی ما را اذیت کرد. شما دیدید که چه پنالتی‌هایی گرفت.

وی در خصوص اینکه استقلال آیا شکایتی به AFC انجام می‌دهد، گفت: شکایت کنیم که چه اتفاقی بیافتد هم ناظر داوری گزارش خود را نوشته و هم ناظر بازی همه چیز را دیده است کل آسیا دیدند داور چه بلایی بر سر استقلال آورد. با این شرایط شکایت هم کنیم AFC تصمیمش را برای داوری می‌گیرد.

عبداللهی در خصوص اینکه استقلال چه زمانی به تهران برمی‌گردد، گفت: قرار است تیم فردا راهی تهران شود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال تأکید کرد: داور همه کار برای العین کرد و انصافاً خیلی اذیت شدیم جالب دو پنالتی برای آنها گرفت ولی پنالتی روی تیام را به آن واضحی ندید. خدا را شکر می‌کنم که حداقل در این بازی سخت با این شرایط و با این وضعیتی که برای ما به وجود آوردند یک امتیاز گرفتیم.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *