لیگ NBA؛ پنجاهمین پیروزی راکتس – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری تسنیم: صبح امروز (چهارشنبه) در ادامه مسابقات بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، موسوم به NBA، تیم اوکلاهماسیتی تاندر مقابل میهمان خود هیوستن راکتس در سالن «چیساپیک انرژی» تن به شکست داد
در پایان بازی‌های امروز تیم‌های تورونتو رپتورز و بوستون سلتیکس در صدر کنفرانس شرق و اورلاندو مجیک و آتلانتا هاوکس در قعر این کنفرانس هستند. در کنفرانس غرب هم هیوستون راکتس و گلدن استیت صدرنشین هستند و فینیکس سانز و ممفیس گریزلیز در انتهای جدول ایستاده‌اند.

میامی ۱۱۳ – واشنگتن ۱۱۷ (وقت اضافه نخست)
آتلانتا ۹۰ – تورونتو ۱۰۶
فیلادلفیا ۱۲۸ – شارلوت ۱۱۴
هیوستون ۱۲۲ – اوکلاهماسیتی ۱۱۲
دنور ۱۰۷ – دالاس ۱۱۸

این شانزدهمین پیروزی متوالی راکتس در فصل جاری و طولانی‌ترین در تاریخ باشگاه بود.

تیم شارلوت هورنتس در سالن اختصاصی خود «اسپکتروم سنتر» با وجود ۳۰ امتیاز توسط دوایت هاوارد از فیلادلفیا سونی سیکسرز شکست خورد.

خبرگزاری تسنیم: صبح امروز (چهارشنبه) در ادامه مسابقات بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، موسوم به NBA، تیم اوکلاهماسیتی تاندر مقابل میهمان خود هیوستن راکتس در سالن «چیساپیک انرژی» تن به شکست داد.

دواین وید هم ۲۲ امتیاز برای برای میامی کسب کرد.

کارملو آنتونی، بازیکن تیم تاندر با کسب ۲۳ امتیاز در این بازی از رکورد جری وست گذشت و حالا بیستمین بازیکن امتیازآور تاریخ لیگ است.

راکتس با ۲۳ امتیاز، ۱۱ پاس گل و ۴ توپربایی جیمز هاردن، پنجاهمین پیروزی خود را در فصل جاری ثبت کرد. راسل وستبروک هم ۲۳ امتیاز و ۷ پاس گل برای تاندر داشت.

تیم تورونتو رپتورز، تنها تیم کانادیی لیگ هم با ۲۵ امتیاز دیمار دیروزانبر موفق به شکست میهمان خود آتلانتا هاوکس با اختلاف ۱۶ امتیاز شد تا پنجمین پیروزی متوالی خود را ثبت کرده باشد. رپتورز در خانه ۲۷ پیروزی و تنها ۵ شکست دارد که بهترین آمار در فصل جاری به حساب می آید.

در سایز بازی های امروز، تیم واشنگتن ویزاردز در سالن «کپیتال وان» با ۳۰ امتیاز بردلی بیل مقابل میهمان خود میامی هیت به پیروزی رسید. بیل همچنین ۶ پرتاب از ۷ پرتاب ۳ امتیازی خود را وارد سبد هیت کرد تا تیمش از این نظر بهترین عملکرد را در طول فصل داشته باشد.

نتایج دیدارهای صبح امروز به شرح زیر است:

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *