لیگ NBA؛ رکورد تاریخی آقای ریش! – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری تسنیم: در دیدارهای صبح امروز (چهارشنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم  هیوستون راکتس با ثبت یک رکورد تاریخی توسط گارد رأس خود، جیمز هاردن مقابل میهمانش اورلاندو مجیک به پیروزی رسید
در بازی دیگری که در سالت‌لیک‌سیتی برگزار شد، تیم گلدن استیت وریرز متحمل شکست سنگینی مقابل میزبان خود، یوتا جز شد. ریکی روبیو ۲۳ امتیاز و ۱۱ پاس گل برای جز داشت تا تیمش با اختلاف ۳۰ امتیاز، مدافع عنوان قهرمانی را شکست دهد.

هاردن در این بازی ۶۰ امتیاز، ۱۰ ریباند، ۱۱ پاس گل و ۴ توپربایی برای راکتس داشت. او نخستین بازیکن تاریخ NBA است که در تریپل دابل خود ۶۰ امتیاز کسب می‌کند. او تنها ۱۸ امتیاز در کوارتر چهارم به دست آورد و رکورد ۵۷ امتیاز «کالوین مورفی» در سال ۱۹۷۸ را در تیم هیوستون جابجا کرد.

تیم کلیولند کاوالیرز نیز در سالن «لیتل کیسارز» شهر دیترویت با اختلاف ۱۱ امتیاز از میزبان خود شکست خورد. لبران جیمز ۲۱ امتیاز و ۷ پاس گل برای کلیولند و آندری دروموند ۲۱ امتیاز ۲۲، ۳ توپ‌ربایی و ۳ دفاع برای دیترویت پیستونز کسب کردند.

لیگ NBA؛ رکورد تاریخی آقای ریش! 

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:
خبرگزاری تسنیم: در دیدارهای صبح امروز (چهارشنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم  هیوستون راکتس با ثبت یک رکورد تاریخی توسط گارد رأس خود، جیمز هاردن مقابل میهمانش اورلاندو مجیک به پیروزی رسید.
اوکلاهماسیتی ۹۶ – واشنگتن ۱۰۲
بروکلین ۹۵ – نیویورک ۱۱۱
مینه سوتا ۱۰۴ – تورونتو ۱۰۹
ساکرامنتو ۱۱۴ – نیوارولینز ۱۰۳
کلیولند ۱۱۴ – دیترویت ۱۲۵
ارولاندو ۱۰۷ – هیوستون ۱۱۴
دنور ۱۰۴ – سان آنتونیو ۱۰۶
گلدن استیت ۹۹ – یوتا ۱۲۹

دوربین‌‌های تلویزیونی پس از اینکه هاردن، رکورد مورفی را شکست، این بازیکن پیشین تیم راکتس را که در سالن بود نشان دادند که در حال لبخند و کف زدن برای «آقای ریش» بود.

در پایان دیدارهای امروز، بوستون سلتیکس و تیم‌های تورونتو رپتورز صدرنشین و آتلانتا هاوکس و اورلاندو مجیک  قعرنشینان کنفرانس شرق و تیم‌های گلدن استیت وریرز و هیوستون راکتس در صدر؛ ساکرامنتو کینگز و و دالاس موریکس در انتهای جدول کنفرانس غرب هستند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *