فیسبوک، توئیتر و گوگل به EFF پاسخ می‌دهند؟ + زمانی: ۲ بر صفر ذوب‌آهن را شکست می‌دهیم – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرآنلاین: بنیاد حریم الکترونیک / EFF از فیس‌بوک،توئیتر و گوگل خواسته است که چرا و به چه دلیل محتوای کاربران را حذف می‌کنند؟

پست‌های کاربران در شبکه‌های اجتماعی به‌خصوص در فیس‌بوک و شبکه‌های وابسته به گوگل بدون توضیح حذف می‌شوند و این امر باعث عصبانیت کاربران شده است
خبرآنلاین: بنیاد حریم الکترونیک / EFF از فیس‌بوک،توئیتر و گوگل خواسته است که چرا و به چه دلیل محتوای کاربران را حذف می‌کنند؟

فیس‌بوک اخیراً اعلام کرد مجموعه قوانینی را تدوین کرده تا دلایل حذف محتوا را برای کاربران توضیح داده و همچنین قوانین مربوط به تجدیدنظر در تصمیم خود را آپدیت کرده تا کاربران تفهیم شوند.

پست‌های کاربران در شبکه‌های اجتماعی به‌خصوص در فیس‌بوک و شبکه‌های وابسته به گوگل بدون توضیح حذف می‌شوند و این امر باعث عصبانیت کاربران شده است.

امضاء کنندگان سند از شبکه‌های اجتماعی خواستند تا با ذکر اعداد و ارقام، به‌صورت گزارش سه‌ماهه عملکرد خود در این زمینه را توضیح دهند.

درهرصورت، گروه‌های حامی حقوق دیجیتال از این کمپانی‌ها خواسته‌اند تا دست از شیوه فعلی سانسور بدون دلیل بردارند.

به همین دلیل، بنیاد غیرانتفاعی حریم الکترونیک و مجموعه‌ای از گروه‌های حامی حقوق دیجیتال با انتشار سندی از مدیران شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان خواسته‌اند تا توضیح دهند چرا محتوای کاربران را بدون توضیح حذف کرده و حساب کاربری را تعلیق می‌کنند؟ همچنین چرا با شیوه‌های غیرمرسوم آزادی بیان در فضای مجازی را زیر پا می‌گذارند؟

——————-

خبرگزاری میزان: حسن زمانی در خصوص شکست شب گذشته استقلال مقابل ذوب‌آهن در دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: استقلال یکی از زیباترین بازی‌های خودش را مقابل ذوب‌‌آهن به نمایش گذاشت
خبرگزاری میزان: حسن زمانی در خصوص شکست شب گذشته استقلال مقابل ذوب‌آهن در دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: استقلال یکی از زیباترین بازی‌های خودش را مقابل ذوب‌‌آهن به نمایش گذاشت. واقعا شاهد بازی عالی بودیم.

زمانی در پایان در خصوص اینکه شفر از نگرفتن پاداش قهرمانی جام حذفی ناراحت است، خاطرنشان کرد: ان‌شا‌ءالله با پاداش صعود به دور بعد لیگ قهرمانان آسیا، ۲ پاداش را با هم می‌دهیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا این تیم می‌تواند در بازی برگشت ذوب‌آهن را شکست دهد و به دور بعدی صعود کند، گفت: مطمئن باشید که در بازی برگشت ۲گل به ذوب‌آهن می‌زنیم و به دور بعد صعود می‌کنیم.

وی ادامه داد: البته اینکه فقط زیبا بازی کنیم مهم نیست بلکه نتیجه‌گیری مهم است. این را هم بگویم که واقعا روی یک اتفاق نادر گل خوردیم و بازی را از دست دادیم.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *