فوتسال ایران با گلباران تایلند صعود کرد + اخراج قلعه‌نویی در دوئل اعتراض به داوری با دایی – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری مهر: تیم ملی فوتسال ایران که در مرحله مقدماتی با سه پیروزی راهی مرحله یک چهارم نهایی شده بود، ظهر امروز پنجشنبه در دیدار این مرحله به مصاف تایلند رفت و با برتری پرگل ۹ بر یک برابر این تیم راهی نیمه نهایی شد
در این دیدار احمد اسماعیل‌پور(ثانیه ۱۵ و دقیقه ۴) – اصغر حسن‌زاده(دقیقه ۵)- حسین طیبی(دقیقه ۶ و دقیقه ۱۷ و ۳۶) – مهدی جاوید(دقیقه ۲۲) – محمد شجری(دقیقه ۲۵ و ۳۵) برای تیم ملی ایران گل زدند.

خبرگزاری مهر: تیم ملی فوتسال ایران که در مرحله مقدماتی با سه پیروزی راهی مرحله یک چهارم نهایی شده بود، ظهر امروز پنجشنبه در دیدار این مرحله به مصاف تایلند رفت و با برتری پرگل ۹ بر یک برابر این تیم راهی نیمه نهایی شد.
ملی پوشان کشورمان برای صعود به مرحله نهایی رقابت های قهرمانی آسیا باید منتظر دیدار ویتنام و ازبکستان بمانند تا حریف خود در مرحله نیمه نهایی را بشناسند. این دیدار بعدازظهر امروز پنجشنبه برگزار می شود.

——————-

ورزش سه: در جریان دیدار سایپا و ذوب آهن در ورزشگاه دستگردی تهران علی دایی و امیر قلعه نویی سرمربیان دو تیم اعتراض های زیادی را به عملکرد اشکان خورشیدی داور مسابقه داشتند که ادامه این اعتراض ها منجر به اخراج امیر قلعه نویی از زمین مسابقه شد
ادامه اعتراض های قلعه نویی به داور مسابقه سبب شد تا خورشیدی سرمربی تیم ذوب آهن را از کنار زمین اخراج کند و جنجالی بزرگ صورت بگیرد.

در دقیقه ۶۱ بازی قاسم حدادی فر هافبک ذوب آهن شوتی محکم را روانه دروازه کرد که به بدن بازیکن سایپا برخورد کرد. امیر قلعه نویی در این صحنه بشدت معترض شد و اعتقاد داشت توپ به دست مدافع سایپا برخورد کرده است اما  خورشیدی چنین نظری نداشت.

قلعه نویی بعداز اخراج حاضر به ترک زمین نبود و همین مساله دقایقی بازی را متوقف کرد.

ورزش سه: در جریان دیدار سایپا و ذوب آهن در ورزشگاه دستگردی تهران علی دایی و امیر قلعه نویی سرمربیان دو تیم اعتراض های زیادی را به عملکرد اشکان خورشیدی داور مسابقه داشتند که ادامه این اعتراض ها منجر به اخراج امیر قلعه نویی از زمین مسابقه شد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *