فدراسیون دوومیدانی: تعلیق مدرس ایرانی درون آسیا به خاطر عدم همکاری اش بود

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس پژمان معتمدی مدرس ایرانی کنفدراسیون دوومیدانی اسیا با نامه فدراسیون دو و میدانی ایران از کار درون این کنفدراسیون تعلیق شد وی معتقد بود سهمیه را درون آسیا دارد که وزارت ورزش هم شکایت کند، ولی فدراسیون دو و میدانی نظر دیگری دارد.

فردین پور مسئول کمیته آموزش فدراسیون درون این باره به فارس گفت: ما بارها معتمدی را ازبرای برگزاری کلاس‌ها به آسیا معرفی کردیم و حتی درون یکی دو مورد عنوان کرد خرج تدریس را باید دلاری دریافت کند و ما هم با وجود شرایط سختی که داشتیم موافقت کردیم.

وی ادامه داد: دو دفعه شرطی که گذاشته بود را انجام دادیم و با این وجود باز هم خرج هایش را به دلاری می خواست ولی دیگر این کار را انجام ندادیم. وی از طریق فدراسیون ایران به آسیا معرفی شده بود و آن وقت نباید ازبرای خود ما شرط بگذارد.

فردین پور عنوان کرد: درون همین اواخر یک دوره کلاس قرار بود درون ایران برگزار شود و ما با معتمدی چندین دفعه تماس گرفتم ولی وی پاسخگو نبود و بعدا حرف های دیگری زد. پس از این اتفاقات ما هم نامه‌ای را به کنفدراسیون آسیا ارسال کردیم و موضوع را گفتیم و عنوان کردیم فعالیت معتمدی را تا اطلاع ثانوی تعلیق کنید.

رئیس کمیته آموزش فدراسیون دوومیدانی تصریح کرد: این موضوع همیشگی نیست و درون صورتی که معتمدی باز هم بخواهد با فدراسیون ایران همکاری کند مشکلی ازبرای مدرسی درون آسیا نخواهد داشت. هیچ فدراسیون دوست ندارد نماینده اش کنار برود ولی زمانی ازبرای همکاری شرط می‌گذارند نمی‌توانیم آن را قبول کنیم.
انتهای پیام/ر

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *