عبادی‌پور: می‌خواهیم به صدر جدول برسیم + قاتل زن جوان به دار آویخته می شود – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری فارس: میلاد عبادی‌پور، دریافت کننده ایرانی تیم والیبال اسکرابلچاتوف لهستان درمورد شرایط رقابت‌های پلاس‌لیگا اظهار داشت: وضعیت برای ما بسیار خوب است
دریافت کننده ایرانی تیم والیبال اسکرا بلچاتوف درمورد میزان شناختش از تیم‌های حاضر در پلاس لیگا عنوان کرد: من همه تیم‌های لهستانی را به خوبی می‌شناسم. لهستان لیگ والیبال قوی دارد. ما و همه تیم‌های لهستان می‌دانیم که بازی‌های سختی را پیش‌رو داریم. همه ما آماده هستیم و می‌خواهیم به صدر جدول برسیم. ما در مقابله با همه تیم‌ها باید با قدرت بازی کنیم. بازی بعدی ما با بیدگوشچ از اهمیت زیادی برخوردار است و باید این تیم را شکست بدهیم.

وی درموردتاثیر سفرها بر بازی بازیکنان اسکرا بلچاتوف عنوان کرد: سفر برای همه تیم‌ها یک مورد عادی است. ما فقط به گرفتن امتیاز فکر می‌کنیم، چون برای ما اهمیت زیادی دارد. بعد از برگزاری چند مسابقه دوباره به سفر می‌رویم ولی مشکلی نیست.

خبرگزاری فارس: میلاد عبادی‌پور، دریافت کننده ایرانی تیم والیبال اسکرابلچاتوف لهستان درمورد شرایط رقابت‌های پلاس‌لیگا اظهار داشت: وضعیت برای ما بسیار خوب است. ما نیاز به امتیازات بیشتری داریم تا دوباره به جایگاه اول برگردیم. اسکرا بلچاتوف یکی از بزرگترین تیم‌های لهستانی است. ما باید بردهای پیاپی نه فقط در ماه اخیر بلکه در طی تمام فصل کسب کنیم؛ البته این کار آسانی نخواهد بود چون همه تیم‌ها برای مقابله با تیم ما بسیج شده‌اند.
——————-

روزنامه ایران:  مرد افغان که زن جوانی را به ساختمان نیمه کاره کشانده و پس از کشتن وی، جسدش را داخل بشکه‌ای مخفی کرده بود، پس ازمحاکمه، به قصاص-اعدام- محکوم شد
تا اینکه صبح امروز یک نفر با تلفن همراه مادرش تماس گرفت که بعد از آن هم گوشی تلفنش خاموش شد. با گذشت ۲ روز از ناپدید شدن او، سرانجام جسدش در ساختمانی نیمه کاره در حوالی خیابان مدنی و داخل یک بشکه آهنی پیدا شد.

روزنامه ایران:  مرد افغان که زن جوانی را به ساختمان نیمه کاره کشانده و پس از کشتن وی، جسدش را داخل بشکه‌ای مخفی کرده بود، پس ازمحاکمه، به قصاص-اعدام- محکوم شد.

درادامه تحقیقات کارآگاهان ردپای یک مرد افغان درجنایت کشف شد. سرانجام جوان افغان دستگیر شد و ضمن اعتراف به قتل گفت: من آن روز به این زن زنگ زدم واورا به محل زندگی‌ام دعوت کردم.

اوهم به ساختمان نیمه کاره آمد.اما به خاطربرخی مسائل با هم درگیرشدیم و من هم اورا خفه کردم و جسدش را در بشکه انداختم.سرانجام محاکمه این جوان افغان در دادگاه کیفری برگزار شد و قضات دادگاه او را با توجه به درخواست اولیای دم به قصاص محکوم کردند.

خانواده قربانی با حضور در شعبه یازده آگاهی تهران بزرگ گفتند: «پریناز، شب قبل از خانه خارج شده و بعد از آن دیگر هیچ‌کس او را ندیده است.

این پرونده هولناک چند ماه قبل، به‌دنبال اعلام خبر ناپدید شدن زن جوانی درحوالی محله نظام آباد تهران تشکیل شد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *