طلسم شکست‌ناپذیری بارسا با ۵ گل شکست + تعیین تکلیف سهام عدالت متوفیان تا چند ماه آینده – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال بارسلونا یکشنبه شب در ادامه هفته سی و هفتم رقابتهای لالیگا در زمین لوانته به میدان رفت و برابر این تیم شکست عجیب ۵ بر ۴ را متحمل شد
نیمه نخست این بازی عجیب ۲ بر یک به سود میزبان رقم خورد. بوآتنگ در دقایق ۹ و ۳۰ هر دو گل لوانته را به ثمر رساند. در مقابل کوتینیو با شوت سهمگین خود در دقیقه ۳۸ یکی از گل ها را پاسخ داد.

بارسلونا در این بازی لیونل مسی را به همراه نداشت اما سایر ستارگان خود را به میدان فرستاد.

بارسلونا در دقیقه ۵۹ توسط کوتینیو در ریباند دومین گل را به ثمر رساند و در دقیقه ۶۴ کوتینیو با شوت خود هت تریک کرد تا بارسلونا را اندکی به بازگشت امیدوار نگه دارد.

شاگردان والورده با این شکست ۹۰ امتیازی باقی ماندند و در فاصله یک هفته تا پایان فصل نخستین شکست خود را در لالیگا متحمل شدند تا رویای یک فصل بدون شکست را بر باد رفته ببینند.

شروع نیمه دوم با اتفاقات عجیبی همراه شد. در همان دقیقه نخست این نیمه باردهی برای لوانته گلزنی کرد. بوآتنگ در دقیقه ۵۰ گل سوم و هت تریک خود را ثبت کرد و در دقیقه ۵۶ بار دیگر باردهی بود که دروازه تراشتگن را گشود.

این پایان اتفاقات دیدار عجیب دو تیم نبود و در دقیقه ۷۱ لوئیس سوارز از روی نقطه پنالتی گل چهارم بارسلونا را نیز به ثمر رساند.

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال بارسلونا یکشنبه شب در ادامه هفته سی و هفتم رقابتهای لالیگا در زمین لوانته به میدان رفت و برابر این تیم شکست عجیب ۵ بر ۴ را متحمل شد.

——————-

باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از سازمان خصوصی سازی، پوری حسینی در خصوص سهام عدالت متوفیان گفت: تعیین تکلیف این دسته از مشمولان موضوعی زمانبر و پیچیده به لحاظ حقوقی و اداری است که البته بررسی و اقدامات لازم در این زمینه در سازمان خصوصی‌سازی در حال انجام است
رئیس کل سازمان خصوصی سازی افزود: به عنوان مثال کلیت موضوع از این قرار است که اصل سهام عدالت و سود آن میان وراث تقسیم شود، حالا اگر یکی از وراث هم فوت کرده باشد این موضوع پیچیده‌تر می‌شود.

رئیس کل سازمان خصوصی سازی اذعان داشت: در این زمینه تلاش خواهیم کرد تا در چند ماه آینده پس از فراهم آمدن زیرساختهای لازم، اطلاع رسانی مناسبی در خصوص نحوه تقسیم اصل سهام عدالت و سود آن میان وراث و همچنین مدارک مورد نیاز انجام دهیم.

وی اضافه کرد: بر این اساس همان گونه که اشاره شد در حال تدوین و بررسی امور حقوقی و اداری در این زمینه هستیم و تدارک های لازم در خصوص نرم افزارها و بسترهای الکترونیکی نیز در این زمینه لحاظ خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از سازمان خصوصی سازی، پوری حسینی در خصوص سهام عدالت متوفیان گفت: تعیین تکلیف این دسته از مشمولان موضوعی زمانبر و پیچیده به لحاظ حقوقی و اداری است که البته بررسی و اقدامات لازم در این زمینه در سازمان خصوصی‌سازی در حال انجام است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *