شکوری: با ویلموتس تقریبا توافق کردیم/ درون حق وی و رزومه‌اش کم‌لطفی می‌شود

به گفته خبرگزاری فارس، ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال که به صورت تلفنی با قسمت ورزشی شبکه خبر صحبت می‌کرد، درون خصوص آخرین وضعیت مارک ویلموتس گزینه سرمربیگری تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: درون حال حاضر با ویلموتس درون حال مذاکره هستیم و تقریبا مراحل نهایی طی می‌شود ولی هم اکنون قرارداد نهایی امضا نشده هست. باید مسائلی که درون یک قرارداد حرفه‌ای وجود دارد تحقیق شود و رایزنی‌ها از سوی هر دو سمت درون حال انجام هست و ان‌شاءالله تلاش می‌کنیم طی چند روز آینده این قرارداد نهایی شود. 

وی درون جواب به این سوال که با این شرایط قرار نیست امروز قراردادی امضا شود، افزود: فعلا درون حال مذاکره هستیم، ولی این مسئله را حتما اطلاع‌رسانی خواهیم کرد. درون حال مذاکره هستیم و امکان دارد امروز یا طی روزهای آینده این قرارداد امضا شود، ولی به محض امضای قرارداد آن را اطلاع‌رسانی خواهیم کرد و درون حال حاضر آقای ویلموتس از امکانات ما دیدن می‌کند. 

شکوری درون خصوص اینکه درون یک هفته گذشته خیلی از رسانه‌های ایران و دنیا روی بحث حضور ویلموتس درون ایران مانور می‌دادند ولی فدراسیون فوتبال هیچ خبری درون این خصوص منتشر نکرد اظهار داشت: شرایط حرفه‌ای دنیا همین هست و زمانی که قراردادی نهایی شود، از طریق مرجع رسمی عنوان می شود و فدراسیون فوتبال هم همین کار را انجام داد، درصورتیکه این بحث رسانه‌ای می‌شد یا اینکه به صورت قطعی آن را عنوان می‌کردیم، امکان داشت مسائلی به وجود بیاید و به همین دلیل ما از این موضوع جلوگیری کردیم. تلاش می‌کنیم مشکلاتی که درون قراردادهای قبلی وجود داشت، درون این قرارداد لحاظ شود و خیلی شفاف و صادقانه پیش می‌رویم. هر دو سمت تلاش می‌کنند خواسته‌های خود را مطرح کنند. 

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درون مورد اینکه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال به صورت قطعی عنوان کرده بود که ویلموتس سرمربی تیم ملی شده ولی هم اکنون قراردادی امضا نشده هست، ولی درون سایر کشورهای دنیا نهایتا یکی دو روز این مسئله مبهم هست، ولی انتخاب سرمربی تیم ملی ایران کشدار شده،  افزود: با توجه به شرایطی که داخل آن هستیم سبب می‌شود که شرایط ما با همه جای دنیا فرق داشته باشد، به هر حال ما درون شرایط اقتصادی و سیاسی خاصی قرار داریم و به همین دلیل مجبور بودیم که دست به عصاتر پیش برویم. فردا هم که گیم‌های لیگ هست و هواداران تمرکز خود را روی این گیم‌ها بگذارند و پس از آن ما هم اطلاع‌رسانی خواهیم کرد. قطعا اولویت ما، هواداران و همه مردم این هست که یک قرارداد خوب بسته شود. از هر چیزی مهمتر موفقیت تیم ملی هست و درصورتیکه این قرارداد خوب بسته شود، ضامن موفقیت تیم ملی خواهد بود. 

وی درون جواب به این سوال که ویلموتس چند درصد به قرارداد بستن با فدراسیون ایران نزدیک هست، ادامه داد: نمی‌توانم درصد بگویم، به چه دلیل که ما باید روی تک‌تک بندهای قرارداد صحبت کنیم.

شکوری درون خصوص اینکه به این معنی پیش از این هیچ صحبتی با ویلموتس انجام نشده و پیش قراردادی هم ازبرای وی نفرستادید، گفت: گزینه ما تنها ویلموتس نبود بلکه گزینه‌های ما زیاد بود، ولی ما با وی تقریباً به توافق رسیدیم، ولی باید روی بندهای قرارداد مذاکره شود تا به نتیجه نهایی برسیم. همین الان آقای تاج درون جلسه هست. ما ازبرای این مربی شرایط را شرح دادیم که مردم چقدر پیگیر هستند. وی از جو ایران خوشش آمده ولی باید بندهای قرارداد تک‌تک جلو برود، چون عجله کردن درون این زمینه کار درستی نیست. مطمئنا مردم هم توصیه نمی‌کنند ما روی این قضیه عجله کنیم. 

وی درون جواب به صحبت‌های مجری برنامه که گفته بود ویلموتس افتخارات زیادی ندارد و تیم ملی ایران ازبرای وی یک گزینه پرافتخار هست، تصریح کرد: البته باید این را بگویم که نسل طلایی فوتبال بلژیک را وی پرورش کرده و روی رزومه وی بعدا می‌توانیم صحبت کنیم، این حرفها کمی کم‌لطفی هست، ولی می‌شود درون این خصوص بعداً بحث کرد، وی جزو مربیانی هست که می‌تواند به فوتبال ایران کمک کند، فعلا درون حال مذاکره هستیم تا ببینیم چه می‌شود.

انتهای پیام/ا

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *