شریعتمداری هم سامسونگ را تهدید کرد + برتری مدعیان در هفته دهم لیگ هندبال – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری مهر: به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمد شریعتمداری اعلام کرد: ممنوعیت ورزشکاران ایرانی از دریافت گوشی های سامسونگ در المپیک زمستانی توهین آمیز است و این حرکت محکوم می شود و باید از ملت بزرگ ایران عذر خواهی کنند
وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین گفت: این جای تعجب است که صادرات گوشی سامسونگ به ایران مشمول تحریم‌ها نشده ولی هدیه چند دستگاه گوشی به ورزشکاران المپیکی ایران با ممنوعیت مواجه می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: بنده تا زمانی که عذرخواهی رسمی نشود همچون وزیر امور خارجه از گوشی تلفن همراه این شرکت استفاده نخواهم کرد.

خبرگزاری مهر: به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمد شریعتمداری اعلام کرد: ممنوعیت ورزشکاران ایرانی از دریافت گوشی های سامسونگ در المپیک زمستانی توهین آمیز است و این حرکت محکوم می شود و باید از ملت بزرگ ایران عذر خواهی کنند.
پیش از این محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان نیز اعلام کرده بود که در صورت عذرخواهی نکردن و عدول شرکت سامسونگ از تصمیم خود به دلیل تحریم ورزشکاران ایرانی در مسابقات بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۸، دیگر از گوشی سامسونگ استفاده نخواهد کرد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: هفته دهم لیگ برتر هندبال امروز بعد از وقفه‌ای چند هفته‌ای به دلیل حضور تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا، بدون تغییر در جایگاه تیم‌ها در جدول رده بندی به پایان رسید
۶- هپکوی اراک، ۶ امتیاز، تفاضل گل ۳۱-

۱- نفت و گاز گچساران، ۱۸ امتیاز، تفاضل گل ۵۲

۴- سنگ آهن بافق، با ۱۲ امتیاز، تفاصل ۲۵

مس کرمان ١٨ _ نفت و گاز گچساران ٢٣

خبرگزاری تسنیم: هفته دهم لیگ برتر هندبال امروز بعد از وقفه‌ای چند هفته‌ای به دلیل حضور تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا، بدون تغییر در جایگاه تیم‌ها در جدول رده بندی به پایان رسید.

فولاد مبارکه سپاهان ٣٤ _ پتروشیمی مارون ٢٢

۷- صنعت مس کرمان، ۵ امتیاز، تفاضل گل ۲۶-

شهرداری کازرون ٢٧_ هپکو اراک ٢٤

۵- نیروی زمینی ارتش، با ۶ امتیاز، تفاضل گل ۲۱-

۲-شهرداری کازرون، ۱۷ امتیاز، تفاضل گل ۱۶

جدول رده بندی لیگ برتر هندبال در پایان هفته دهم به شرح زیر است:

سنگ آهن بافق ٢٩ _ نیروی زمینی ٢٤

۳-فولاد سپاهان، ۱۴ امتیاز، تفاضل ۲۹

۸- پتروشیمی مارون، ۲ امتیاز، تفاضل گل ۴۴-

نتایج هفته دهم لیگ برتر هندبال:

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *