شرایط عجیب باشگاه فولاد درون نقل و انتقالات

به گفته خبرگزاری فارس، باشگاه فولاد خوزستان نخستین تیم‌هایی بود که کار خود را ازبرای نوزدهیمن دوره لیگ برتر شروع کرد.

این تیم ابتدا جواد نکونام را به عنوان سرمربی انتخاب کرد و درون ادامه اخباری مبنی بر جذب بعضی بازیکنان از سوی باشگاه عنوان شد. درون شرایطی که گفته می‌شد بازیکنانی مثل محمد بلبلی و شهاب گردان به این تیم پیوستند مسئولان فولاد عنوان می‌کردند هم اکنون با بازیکن قرارداد امضا نکردند که بخواهند به طور رسمی چیزی عنوان کنند.

درون آخر پس از اینکه عنوان شد بلبلی به استقلال پیوسته قراردادی از این بازیکن منتشر شد که وی با فولاد خوزستان قرار داد بسته ولی درون اتفاقی عجیب تاریخی هم که ازبرای این قرارداد نوشته شده بود به غلط سال ۹۷ روی آن ثبت شده بود تا عمق فاجعه معلوم شود.

از سوی دیگر شب گذشته هم عکسی از عباس بوعذار همراه با حبیب رضایی منتشر شد که این بازیکن پیراهن فولاد را درون دست گرفته بود ولی مسئولان باشگاه درون مورد انجام این انتقال سکوت کرده بودند. درون آخر با ۱۵ ساعت تاخیر سایت باشگاه فولاد دقایقی پیش از عقد قرارداد با این بازیکن خبر داد و عکسی را از باشگاه فولاد منتشر کرد که ساعت‌ها قبل رسانه‌ای شده بود.

به نظر می‌رسد باشگاه فولاد سیاست جدیدی را درون فصل جاری پیش گرفته که تا به الان مشکلاتی را ازبرای آنها درون نقل و انتقالات ایجاد کرده هست.

انتهای پیام/ر

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *