سومین برد متوالی والیبال شهرداری ورامین درون جام باشگاه‌های آسیا

به گفته خبرگزاری فارس، شهرداری ورامین و پورتس سریلانکا آخرین ملاقات خود درون مرحله گروهی جام باشگاه‌های آسیا را درون شرایطی برگزار کردند که تا پیش از ملاقات ظهر شنبه، هر دو تیم با دو برد شروع خوبی درون مسابقات داشتند و برنده این مسابقه، به صدرنشینی گروه می‌رسید. قضاوت این ملاقات را که درون سالن دانشگاه چین تایپه برگزار می‌شد، تیم داوری از کشورهای تایلند و اندونزی بر عهده داشتند.

تیم محمدی‌راد با ترکیب مهرداد بابایی، پرویز پزشکی، بهنام ابراهیمی، محمد رضی، علی جلالی، آرش تقوی و امین رضوی این ملاقات را شروع کرد و از ابتدای ست اول نشان داد که درون پی کسب سومین برد متوالی هست و توانست ست اول را با اختلاف قابل قبول ۲۵ بر ۱۷ به آخر برساند.

نماینده ایران درون ست دوم نیز برتر از حریف خود بود و خیلی سریع فاصله امتیازی مطمئنی را ایجاد کرد و درون آخر توانست با حفظ این فاصله امتیازی، درون شرایطی به امتیاز ۲۵ برسد که حریف خود ۲۱ امتیاز کسب کرده بود. نماینده سریلانکا، درون این ست تلاش کرد تا با زدن سرویس‌های با ریسک بالا، مسیر مسابقه را به نفع خود تغییر دهد ولی دریافت‌های خوب بازیکنان شهرداری ورامین مانع از این شد که این تیم برنامه خود را اجرایی کند.

ست سوم ولی از دو ست قبلی متفاوت بود. هر دو تیم درون این ست شروع خوبی داشتند و فاصله امتیازات بسیار کم بود و شهرداری ورامین نتوانست مانند دو ست قبلی از حریف خود فاصله بگیرد. این مسیر تا رسیدن دو تیم به امتیاز ۱۰ ادامه داشت و مجددا باز هم شاگردان محمدی‌راد موفق شدند با تکیه بر تجربه و توانایی خود، فاصله را زیاد کنند و درون آخر با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی رسیدند تا با ۳ برد متوالی، شروع قدرتمندانه‌ای درون مرحله گروهی داشته باشند.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *