سرجی روبرتو و رد اولین پیشنهاد بارسلونا + راموس: مطمئنم بارسلونا امتیاز از دست می‌دهد – رئال نیوز

ارسال شده توسط

ورزش سه: بارسلونا قصد دارد قرارداد سرجی روبرتو، مدافع راست خود را تمدید کند ولی این بازیکن با اولین پیشنهاد باشگاه مخالفت کرده است
  به نظر می رسد که تمدید قرارداد ستاره جوان بارسلونا به یکی از دردسرهای تازه این باشگاه اسپانیایی تبدیل شده است.

نشریه مارکا ادعا کرد که جلسه نخست مدیر برنامه‌های این بازیکن با باشگاه بارسلونا بدون نتیجه به پایان رسید.

به نوشته مارکا رقم باشگاه بارسلونا برای تمدید قرارداد روبرتو این بازیکن جوان را راضی نکرد چرا که او خواستار حقوق بیش‌تری است و این چیزی است که بارسلونا فعلا آن را قبول نکرده است.

ورزش سه: بارسلونا قصد دارد قرارداد سرجی روبرتو، مدافع راست خود را تمدید کند ولی این بازیکن با اولین پیشنهاد باشگاه مخالفت کرده است.

رقم فسخ قرارداد روبرتو با بارسلونا ۴۰ میلیون یورو است و یوونتوس حاضر است که چنین رقمی را پرداخت کند.

سرجی توان بازی کردن در چند پست را دارد و همین باعث شده تا آبی اناری‌ها نگران جدایی او باشند.

اگر بارسلونا موفق نشود که در هفته‌های آینده قرارداد روبرتو را تمدید کند، این بازیکن می‌تواند در ابتدای سال ۲۰۱۸ به هر تیمی که دوست دارد به صورت رایگان برود و این باعث شده تا مدیران باشگاه بارسلونا نگران جدایی ستاره جوان خود باشند.

 روبرتو یکی دیگر از محصول‌ات آکادمی لاماسیا است. او در فصل جاری از بازیکنان کلیدی بارسلونا بوده و عملکرد بسیار خوبی در ترکیب تیم والورده داشته است.

سرجی روبرتو و رد اولین پیشنهاد بارسلونا

——————-

ورزش سه: رئال با ۸ امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا فعلا در تعقیب این تیم قرار دارد و برای رسیدن به دشمن دیرینه، هنوز ۲۷ هفته زمان دارد

برخی کارشناسان، رسیدن رئال به بارسا را با توجه به شکل بازی های نه چندان متقاعد کننده کهکشانی ها غیرممکن می دانند ولی راموس عقیده ای دیگر دارد.

 راموس: مطمئنم بارسلونا امتیاز از دست می‌دهد

کاپیتان رئال در همین خصوص گفت:« می توان بارسا را در صدر جدول گرفت. به خصوص در لیگ امسال که هفته به هفته پیروزی بر رقبا سخت تر می شود . اطمینان دارم که بارسا امتیاز از دست خواهد داد و ما باید آماده باشیم. کاری که باید انجام دهیم، پیروزی در بازی های پیش رو و صبور بودن است. در ضمن، دو بازی رو در رو با بارسا هم خواهیم داشت که می تواند باعث کاهش ۶ امتیازی فاصله ما شود.

واضح است که در هفته های اخیر امتیازات مهمی را از دست داده ایم ولی فصلی طولانی در پیش است و شرایط ما بهبود خواهد یافت. این چند وقت در گلزنی هم بدشانس بوده ایم ولی این مشکل نیز حل خواهد شد. می توانم بگویم که ما مشکل بدنی هم نداریم؛ با وجود اینکه مصدومان زیادی داده ایم.»

ورزش سه: رئال با ۸ امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا فعلا در تعقیب این تیم قرار دارد و برای رسیدن به دشمن دیرینه، هنوز ۲۷ هفته زمان دارد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *