زهرا نعمتی بهترین ورزشکار ماه سپتامبر شد + کشف راز قتل هولناک مرد جوان در مرودشت – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری تسنیم: کمیته ملی پارالمپیک روز گذشته نامزدهای برترین ورزشکار معلول جهان در ماه اکتبر را معرفی کرد که در بین آنها ورزشکارانی از دانمارک، ژاپن، مغلوستان، اوکراین و ایتالیا دیده می‌شود
در بخش انتهایی این خبر اسامی بهترین ورزشکاران هر ماه در سال ۲۰۱۷ دیده می‌شود که در بین آنها نام زهرا نعمتی نیز وجود دارد. نعمتی روز ۱۳ مهر ماه از سوی IPC به عنوان یکی از پنج نامزد کسب عنوان بهترین ورزشکار معلول در ماه سپتامبر معرفی کرد، اما نتیجه نهایی این نظرسنجی هرگز منتشر نشد.

البته نعمتی تا فاصله ۴۸ ساعت مانده به پایان این نظرسنجی با اختلاف بسیار زیادی نسبت به سایر گزینه‌ها در صدر بود و در واقع مشخص بود که این عنوان را کسب می‌کند، اما نتیجه رسمی از سوی IPC اعلام نشد. به هر حال انتخاب نعمتی به عنوان بهترین ورزشکار ماه سپتامبر روز گذشته رسماً از سوی سایت کمیته بین‌المللی پارالمپیک اعلام شد که تصویر آن در زیر آمده است:

خبرگزاری تسنیم: کمیته ملی پارالمپیک روز گذشته نامزدهای برترین ورزشکار معلول جهان در ماه اکتبر را معرفی کرد که در بین آنها ورزشکارانی از دانمارک، ژاپن، مغلوستان، اوکراین و ایتالیا دیده می‌شود.
——————-
خبرگزاری ایسنا: پلیس مرودشت موفق شد در مدت ۴۸ ساعت راز جنایتی هولناک را که در آن یک جوان توسط افرادی با همدستی همسرش کشته شده بود، فاش کند
مقتول جوان که علی‌رغم ضربات مهلک وارده همچنان برای زنده ماندن تقلا می‌کرد، باردیگر آماج ضربات قاتل و همدستانش قرار گرفته و از پای در می‌آید و سپس زیر خرواری خاک دفن می‌شود.

در این پرونده قاتل زن جوانی است که بعد از ازدواج با فردی رابطه پنهانی برقرار کرده و برای ازدواج با او نقشه‌ی قتل شوهرش را طراحی و اجرا می‌کند.

خبرگزاری ایسنا: پلیس مرودشت موفق شد در مدت ۴۸ ساعت راز جنایتی هولناک را که در آن یک جوان توسط افرادی با همدستی همسرش کشته شده بود، فاش کند.
س- ع، که زنی بیست ساله است، حوالی ساعت ۱۳ روز حادثه تعدادی قرص خواب‌آور را در چای شوهرش حل کرده و به او می‌خوراند و بعد از گذشت چند ساعت با همدستی مرد مورد علاقه‌اش، مقتول را به سمت گودالی که از قبل آماده کرده بود برده و درون گودال می‌اندازد تا زنده بگور کند!

کارگاهان پلیس مرودشت با انجام تحقیقاتی جامع، موفق به کنار زدن پرده از این جنایت هولناک شده و س- ع را به همراه ۲ همدستش به نام‌های ( ق-ع ) و (ک-ع) دستگیر می‌کنند.

به نقل از سایت پلیس فارس، به‌دنبال وقوع یک فقره قتل در شهرستان مرودشت، پلیس این شهرستان موفق شد در مدت ۴۸ ساعت، قاتل و همدستان او را دستگیر کند.

قاتل و همدستانش در حین زنده به‌گور کردن مقتول متوجه هوشیاری او و تلاشش برای فرار از مهلکه می‌شوند و این بار با بیل و کلنگ ضرباتی به مقتول وارد کرد و او را به درون گودال پرتاب می‌کنند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *