زمزمه‌های اخراج لادروپ از الریان – رئال نیوز

ارسال شده توسط

ورزش سه: الریان و استقلال روز سه شنبه در حالی به مصاف هم می روند که قطری ها میشل لادروپ را روی نیمکت دارند اما آنچنان که باید و شاید با او به نتایج دلخواه نرسیده اند
ورزش سه: الریان و استقلال روز سه شنبه در حالی به مصاف هم می روند که قطری ها میشل لادروپ را روی نیمکت دارند اما آنچنان که باید و شاید با او به نتایج دلخواه نرسیده اند. حال روزنامه الوطن  به بررسی شرایط این تیم پرداخته است:

بنابراین از لحاظ قوای مالی و مدیریتی که عالی هستند، بازیکنان خوبی نیز در اختیار دارند، میشل لادروپ نیز پیش تر بازیکن بزرگی بوده و در الدوحیل (لخویا) هم به نتایج قابل قبولی رسیده است و از این لحاظ مشکلی ندارند. اما عدم نتیجه گیری و بدشانسی در بازی های اخیر، مسئولیت آن بیشتر به عهده سرمربی است. او در کنفرانس های اخیر بعد از بازی هم بدشانسی و عدم توفیق در گلزنی را دلایل عدم نتیجه گیری تیم دانسته که دلایل قانع کننده ای نیستند و جالب نیست پس از هر بازی، دلایل این چنینی گفته شود.

حال دیگر در مسابقات آسیایی نباید این دلایل را آورد و آسیا شوخی بردار نیست. اگر الریان در آسیا هم نتیجه نگیرد، مدیران و هیئت مدیره باید دخالت کنند و تغییراتی در کادر مربی داشته باشند.

زمزمه‌های اخراج لادروپ از الریان

بدشانسی و گل نشدن موقعیت ها نمی تواند در هر بازی دلیل شکست ها باشد و لادروپ، قطعا یکی از مقصران است و مدیریت باید سریعا دخالت کند.

هرگاه تیمی به نتایج دلخواه دست پیدا نمی کند، خصوصا تیمی مثل الریان که در کلاسیکو مقابل السد شکست خورد، به واکاوی دلایل آن می پردازند. برای موفقیت یک تیم، بازیکنان خوب، مدیریت خوب، امکانات و ساپورت مالی مناسب و سرمربی بزرگ لازم است. الریان از مدیریت کاربلدی بهره می برد که در سال های اخیر امکانات و وضعیت مالی بسیار خوبی را برای آن ها به ارمغان آورده و حتی این ساپورت مالی در قطر می تواند بی نظیر باشد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *