رم با این پنالتی به فینال می‌رسید؟ + آتش‌سوزی در دانشگاه قطر در دوحه – رئال نیوز

ارسال شده توسط

ورزش سه: دمیر اسکومینا، داور دیدار امشب آ اس رم و لیورپول، در دقایق پایانی بازی یک پنالتی به سود جالوروسی اعلام کرد تا این تیم به گل چهارم برسد ولی این برای جبران نتیجه دیدار رفت و رسیدن به فینال چمپیونزلیگ کافی نبود

شاید اگر این پنالتی گرفته می شد و نتیجه ۵-۲ در این دیدار رقم می خورد، رمی ها با توجه به آمادگی بدنی بهتر نسبت به لیورپول، می توانستند در وقت های اضافه به گل برتری هم برسند.

رم با این پنالتی به فینال می‌رسید؟

اما هواداران رم معتقدند که اگر اسکومینا در دقیقه ۶۳، برخورد توپ به دست الکساندر آرنولد را پنالتی اعلام می کرد، شاید نتیجه نهایی چیز دیگری بود. در این صحنه توپ در یک رفت و برگشت به الشعراوی رسید و او هم با ضربه ای محکم، می توانست دروازه لیورپول را باز کند اما توپ به دست مدافع قرمزها برخورد کرد. آنطور که در تصاویر تلویزیونی به نظر می رسد، دست آرنولد کاملا جلوی مسیر توپ را گرفته و می توانست خطای پنالتی باشد.

ورزش سه: دمیر اسکومینا، داور دیدار امشب آ اس رم و لیورپول، در دقایق پایانی بازی یک پنالتی به سود جالوروسی اعلام کرد تا این تیم به گل چهارم برسد ولی این برای جبران نتیجه دیدار رفت و رسیدن به فینال چمپیونزلیگ کافی نبود.

——————-

خبرگزاری فارس: کاربران توییتر در قطر، تصاویری از دانشگاه قطر منتشر کرده‌اند که از دود غلیظی از آن به آسمان می‌رود و گفته می‌شود حریق بزرگی در آن رخ داده است
دانشگاه قطر در حساب کاربری خود در توییتر نیز دقایقی بعد اعلام کرد که «آتش‌سوزی کوچکی در ییکی از طبقات در دست ساخت ایجاد شده که از ساختمان‌ها و سالن‌های درسی و نقاط شلوغ فاصله دارد . حریق کنترل شده و هیچ خسارت و مصدومی بر جای نگذاشته است.

برخی منابع می‌گویند صدای انفجار شنیده‌اند. هیچ منبع رسمی وجود انفجار را تأیید نکرده است.

هنوز گزارشی از مصدومان احتمالی مخابره نشده است.

فعالان در فضای مجازی می‌گویند، ابری سیاه و بزرگ از دود حریق بر فراز ساختمان دانشگاه قطر در شمال شهر دوحه دیده می‌شود.

خبرگزاری فارس: کاربران توییتر در قطر، تصاویری از دانشگاه قطر منتشر کرده‌اند که از دود غلیظی از آن به آسمان می‌رود و گفته می‌شود حریق بزرگی در آن رخ داده است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *