رئال، یک قدم تا تاریخ سازی دوباره + آیت‌الله سعیدی: قم باید الگوی کشور معرفی شود – رئال نیوز

ارسال شده توسط

ورزش سه: رئال مادرید با برتری ۴-۳ بر بایرن در مجموع دو بازی رفت و برگشت موفق شد برای سومین بار متوالی به فینال لیگ قهرمانان برسد
ورزش سه: رئال مادرید با برتری ۴-۳ بر بایرن در مجموع دو بازی رفت و برگشت موفق شد برای سومین بار متوالی به فینال لیگ قهرمانان برسد.

این برای شانزدهمین بار است که رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان می رسد و در ۱۲ مرتبه موفق به بالا بردن جام شده است.

رئال تنها تیمی است که در لیگ قهرمانان توانسته دو بار متوالی قهرمان شود و به نوعی از عنوان قهرمانی خود دفاع کند و در صورت برتری در فینال کیف می تواند برای سومین بار متوالی جام را بالای سر برده و یک رکورد جدید را به نام خود ثبت کند.
حریف رئال فردا پس از بازی رم و لیورپول مشخص خواهد شد.

 کهکشانی ها که بازی رفت را در مونیخ ۱-۲ برده بودند امشب در زمین خود ۲-۲ متوقف شدند ولی در نهایت توانستند به فینال راه یابند.

رئال، یک قدم تا تاریخ سازی دوباره

——————-

خبرگزاری ایسنا: تولیت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها با تاکید بر این که قم باید در عرصه‌های مختلف به‌عنوان الگو در سطح کشور معرفی شود، گفت: این شهر ظرفیت‌های بسیاری را به خود اختصاص داده است که باید با همت مردم و مسئولان از این ظرفیت‌ها به شیوه مطلوب استفاده شود

وی ضمن تقدیر از اختصاص اعتبارات ویژه برای ایجاد اشتغال در روستاها، اضافه کرد: نظارت بر ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی در روستاها باید مورد توجه قرار گیرد تا بتوان از این تسهیلات به شیوه مطلوب استفاده کرد.

به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها، آیت‌الله سیدمحمد سعیدی در دیدار با علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی که در سالن محراب حرم مطهر انجام شد، با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای توسعه شهر مقدس قم اظهار کرد:‌ هر چند برای توسعه این شهر تلاش‌های بسیاری انجام شده است اما بازهم جای پیشرفت‌های گسترده‌تر در این شهر وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت‌های مردمی نیز استفاده شود تا بتوانیم مشکلات را رفع کنیم. متانت، حوصله و صبر داشتن نیز در راستای رفع مشکلات بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

خبرگزاری ایسنا: تولیت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها با تاکید بر این که قم باید در عرصه‌های مختلف به‌عنوان الگو در سطح کشور معرفی شود، گفت: این شهر ظرفیت‌های بسیاری را به خود اختصاص داده است که باید با همت مردم و مسئولان از این ظرفیت‌ها به شیوه مطلوب استفاده شود.

تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) با تاکید بر اینکه قم باید به‌عنوان الگویی در عرصه‌های مختلف در سطح کشور معرفی شود، تصریح کرد: این شهر ظرفیت‌های بسیاری را به خود اختصاص داده است که باید با همت مردم و مسئولان از این ظرفیت‌ها به شیوه مطلوب استفاده شود.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *