دعوت از مسئولان برای بررسی علل گرانی نرخ ارز + ناامیدی ساغلام از بقا در لیگ برتر! – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایسنا: در پی تذکر نادر قاضی‌پور درباره بررسی علل گرانی نرخ ارز و پیشگیری از مشکلات اجتماعی، سیاسی و امنیتی بعدی، علی لاریجانی گزارش کمیسیون اقتصادی در این باره و دعوت مجلس از مسؤولان اقتصادی را از برنامه‌های مجلس برای بررسی علل گرانی نرخ ارز اعلام کرد
علی لاریجانی در پاسخ به تذکر نماینده مردم ارومیه در مجلس، گفت: باید در این زمینه حساسیت داشته باشیم البته کمیسیون اقتصادی مجلس نیز در این زمینه مامور شده و در اولین فرصت یعنی دوشنبه هفته جاری نشستی را با وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی برگزار می‌کند و گزارش این نشست به صحن علنی مجلس ارائه می‌شود.

 نادر قاضی‌پور در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی خطاب به لاریجانی متذکر شد: جلوی گرانی ارز را بگیرید تا مشکلات حاد اجتماعی، سیاسی و امنیتی به وجود نیاید.

نماینده مردم ارومیه در مجلس ادامه داد: نباید اجازه داد ریال به دلار تبدیل شود. ادامه این روند باعث ورشکستگی بانکها می‌شود.

خبرگزاری ایسنا: در پی تذکر نادر قاضی‌پور درباره بررسی علل گرانی نرخ ارز و پیشگیری از مشکلات اجتماعی، سیاسی و امنیتی بعدی، علی لاریجانی گزارش کمیسیون اقتصادی در این باره و دعوت مجلس از مسؤولان اقتصادی را از برنامه‌های مجلس برای بررسی علل گرانی نرخ ارز اعلام کرد.

وی ادامه داد: ما نیز از مسئولان دعوت خواهیم کرد تا درخصوص علت گرانی‌های ارز و نحوه کنترل آن به نمایندگان توضیح دهند.

——————-

ورزش‌سه: تراکتورسازی روز گذشته بازی خانگی مقابل سپاهان را با تساوی به پایان رساند تا ۳۰امتیازی شودو همچنان در رده دهم قرار داشته باشد
ورزش‌سه: تراکتورسازی روز گذشته بازی خانگی مقابل سپاهان را با تساوی به پایان رساند تا ۳۰امتیازی شودو همچنان در رده دهم قرار داشته باشد. با اینکه تراکتورسازی هنوز روی کاغذ احتمال سقوطش به دسته اول می رود اما با توجه به نتایج سایر تیم ها و شرایط جدول بسیار بعید است این اتفاق بیفتد. هرچند که ارطغرول ساغلام سرمربی ترک تبار تراکتورسازی ظاهرا به بقای تیمش چندان امیدی ندارد.

این درحالی است که تقریبا بقای تراکتور در لیگ مشخص شده و باید دیددلیل این واکنش عجیب ازسوی ساغلام چه بوده است.

روز گذشته در نشست خبری بعد از بازی با سپاهان وقتی از ساغلام سوال شد آیا از سوی باشگاه برای تمدید قراردادش مذاکره ای با او شده یا نه،بیان کرد:«هنوز هیچ مذاکره‌ای انجام نشده چون هنوز مشخص نیست سال آینده در لیگ برتر باشیم یا نه به نظر من مذاکره در این زمان معنایی ندارد.»

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *