خبر عجیب روزنامه قطری درباره مهدی طارمی + ضرغامی: دوره آرایش سپری شده است! – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری مهر: مهدی طارمی در دیدار الغرافه قطر برابر الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا آسیب دید و روز شنبه برای حضور در اردوی تیم ملی فوتبال به ایران برگشت
با این حال روزنامه «الرایه» قطر درباره وضعیت مهاجم ایرانی الغرافه نوشت: «کادر پزشکی الغرافه روی آماده سازی مهدی طارمی برای رسیدن به دو بازی پیش روی الغرافه برابر الجزیره امارات و القطر تمرکز کرده است.»

خبرگزاری مهر: مهدی طارمی در دیدار الغرافه قطر برابر الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا آسیب دید و روز شنبه برای حضور در اردوی تیم ملی فوتبال به ایران برگشت.

«بولنت» سرمربی الغرافه قطر هم از ترس مصدومیت بازیکنانش برگزاری بازی های تدارکاتی در فاصله تعطیلی مسابقات را منتفی کرده است.

——————-

عزت‌الله ضرغامی در روزنامه اعتماد نوشت: معتقد هستم دوره آرایش سپری شده و دوره پیرایش فرا رسیده است. دوران پدرخواندگی به تدریج سر می‌آید و حکمرانی جوانان و نسل‌های جدید آغاز می‌شود
سال ٩٧، سال کمرنگ شدن جریان‌های سنتی اصلاح‌طلب و اصولگرا و برجسته شدن جریان‌های عدالتخواه و انقلابی است که نمی‌خواهند به زور همرنگ جماعت شوند.

ساختار کهنه، ناکارآمد و دسته‌بندی‌های سیاسی در حال فروپاشی است. هم اصلاح‌طلبان- آنگونه که خود می‌گویند- نیاز به اصلاح دارند و هم اصولگرایان نیازمند پذیرش بسیاری از واقعیت‌ها هستند. من معتقد به هویت انقلابی هستم؛ آنطور که امام و رهبر معظم انقلاب می‌گویند.

عزت‌الله ضرغامی در روزنامه اعتماد نوشت: معتقد هستم دوره آرایش سپری شده و دوره پیرایش فرا رسیده است. دوران پدرخواندگی به تدریج سر می‌آید و حکمرانی جوانان و نسل‌های جدید آغاز می‌شود. فضای مجازی هم حامی این تغییر است.

شکست استیضاح آقای عباس آخوندی برای سومین بار با وجود مطالبه عمومی و عزم اولیه اکثریت مجلس، بیانگر حاکمیت منافع و ضعف و ناتوانی ساختار‌های کهنه سیاسی، حتی در ائتلاف‌های مرسوم سیاسی است. قابلیت تاثیر‌گذاری تک‌تک مردم بر افکار عمومی، هشدار و زنگ خطر جدی برای جریان‌های سیاسی است تا تغییر رویه را در اولویت اول اقدامات خود قرار دهند؛ در غیر این صورت یا به صورت کامل حذف خواهند شد یا منفعلانه به دنبال افکار عمومی حرکت خواهند کرد.

اگر قادر نباشیم این هویت را در صحنه سیاسی کشور به مدل مناسب و کارآمد تبدیل کنیم، دیگران با بهره‌گیری از نیاز امروز نسل جدید برای ما مدل‌سازی خواهند کرد. احساس صداقت بیش از هر دوره دیگری، نیاز بازیگران جوان سیاست و آحاد مردم است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *